Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na spotkaniu z Antonim Macierewiczem w Czeladzi

Utworzony przez Dzidek, 14 listopada 2012 r. o 16:58
Raz sierpem raz młotem POsrańską chołotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoboda dyskusji według PISmatołów ! Czy trzeba innych ... dowodów ... ? POLSKO, w ... czymżeś Ty i ... komu zawiniła, że po PRL-u podrzucono Ci ... fanatyków PIS... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wieśniaki PISowskie , chołota , bydło , chamy , gnije , śmiecie , brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż jak widać prawda jest tylko jedna.Inni to pederaści itp.Nie wiem czy ci ludzie zdają sobie sprawę,że podważanie instytucji Państwa to Anarchia.Może oni są durniami ,ale kim są ci co ich do tego przekonują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hIndoma547~ PO jest jeszcze u władzy i tak jak i PIS fundusz dla kleru zawsze się znajdzie a dla biednych i bezrobotnych niema:: Wydatki na kościół w 2011 roku 1) Fundusz kościelny--94 mln 374 tyś zł. 2) Kapelani--21 mln 153 tyś zł. 3) Szkoły i wyższe uczelnie-- 1 mld 720 mln zł. 4) Zakłady Opieki Zdrowotnej--192 mln 828 tyś zł..5) Zabytki sakralne--244 mln zł. 6) Darowizny i nawiązki--(budżet stracił na tym) 50 mln zł..INNE DOTACJE.--2 mld 270 mln zł. ŚWIADCZENIA SAMORZĄDÓW LOKALNYCH--709 mln zł. ULGI,BONIFIKATY,PREFERENCJE---1 mld 500 tyś zł.Ogólnie państwo Polskie traci na kościół katolicki od 7,5 --8 mld zł rocznie Do szczegółowych wyliczeń odsyłam do Faktów i Mitów z dnia. 26.10. 2012 r.W innych mediach tego nie przeczytacie,bo trzęsą portkami przed czarną mafią..Z budżetu państwa wydatkowano w 2011 roku na kościół ( oficjalnie) 2,95% z budżetu .A na wojsko i obronność kraju wydatkowano 2,29% budżetu.Taka Polska jest bogata że więcej wydaje na urzędników nierobów obcego i wrogiego państwa watykańskiego niż na obronność kraju i swoich obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Dąbrowy Górniczej-Zagłębiak. Przepraszam za to bydło z Czeladzi.Tak wygląda ich demokracja.Kilka lat temu walczyli o dobre imię PZPR dzisiaj walczą o dobre imię PiS.Niestety taka jest smutna rzeczywistość tu w Zagłębiu i jakoś da się przeżyć jeżeli człowiek stara się nie pamiętać kto był kim.Tutaj tych co byli pałowani nazywa się ZOMO a były czerwony to niejednokrotnie działacz dzisiejszej Solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tw-Bolek napisał:
Raz sierpem raz młotem POsrańską chołotę
Czas do szkoły ... hołoto !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tw-Bolek napisał:
Raz sierpem raz młotem POsrańską chołotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 30lat,zawsze byłam dumna z mojej Polski, z tego że jestem Polką, z naszej tradycji, kultury i bogatej historii a dziś zwyczajnie jest mi wstyd, całe demokracja za którą krew gęsto się lała padła, cóż widocznie jako społeczeństwo niedorośliśmy do takiej "WOLNOŚCI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada!czeladzkie skołowane durnoty wstyd przynoszą Zagłębiu. Skąd u tych ludzi taka agresja,nienawiść i piana na katolickich ustach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
) Żeromski/ "Pytacie dlaczego Polska mi obrzydła? Bo za dużo w niej święconej wody,a za mało mydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pan taki kram. Tak się zachowują "prawdziwi katolicy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faja napisał:
~hIndoma547~ PO jest jeszcze u władzy i tak jak i PIS fundusz dla kleru zawsze się znajdzie a dla biednych i bezrobotnych niema:: Wydatki na kościół w 2011 roku 1) Fundusz kościelny--94 mln 374 tyś zł. 2) Kapelani--21 mln 153 tyś zł. 3) Szkoły i wyższe uczelnie-- 1 mld 720 mln zł. 4) Zakłady Opieki Zdrowotnej--192 mln 828 tyś zł..5) Zabytki sakralne--244 mln zł. 6) Darowizny i nawiązki--(budżet stracił na tym) 50 mln zł..INNE DOTACJE.--2 mld 270 mln zł. ŚWIADCZENIA SAMORZĄDÓW LOKALNYCH--709 mln zł. ULGI,BONIFIKATY,PREFERENCJE---1 mld 500 tyś zł.Ogólnie państwo Polskie traci na kościół katolicki od 7,5 --8 mld zł rocznie Do szczegółowych wyliczeń odsyłam do Faktów i Mitów z dnia. 26.10. 2012 r.W innych mediach tego nie przeczytacie,bo trzęsą portkami przed czarną mafią..Z budżetu państwa wydatkowano w 2011 roku na kościół ( oficjalnie) 2,95% z budżetu .A na wojsko i obronność kraju wydatkowano 2,29% budżetu.Taka Polska jest bogata że więcej wydaje na urzędników nierobów obcego i wrogiego państwa watykańskiego niż na obronność kraju i swoich obywateli
nie mam nic przeciwko dotacji na kościół (t.zn.na remont i utrzymanie obiektów sakralnych min.100 letnich czyli majacych wartość historyczną) i zwolnieniu z podatków kośćioła (jako budowli) z obrębem 20m. ale wszystko co ponad powinno być opodatkowane jak normalne przedsiębiorstwa a duchownych (nie dotować bo to są normalni "byznes-many"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymać wszystkich tuskojebów,dymać komucho-konfidentów. RAZ ŚIERPEM,RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
Jestem z Dąbrowy Górniczej-Zagłębiak. Przepraszam za to bydło z Czeladzi.Tak wygląda ich demokracja.Kilka lat temu walczyli o dobre imię PZPR dzisiaj walczą o dobre imię PiS.Niestety taka jest smutna rzeczywistość tu w Zagłębiu i jakoś da się przeżyć jeżeli człowiek stara się nie pamiętać kto był kim.Tutaj tych co byli pałowani nazywa się ZOMO a były czerwony to niejednokrotnie działacz dzisiejszej Solidarności.
zgadzam się-lecz wyrażenie "bydło" chyba nie jest na miejscu (bez obrazy bydła). Po co obrażać biednych,,zionących nienawiscią i ogniem piekielnym ludzi,których jedyną wadą (a może zaletą)jest bezrozumna podatność na "czarną propagandę" .To są ludzie pokroju Pawki Morozowa. Wstydze się -także jako Zagłębiak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Dymać wszystkich tuskojebów,dymać komucho-konfidentów. RAZ ŚIERPEM,RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ.
mecenasie -pięknie kłania się Chambeau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Pewnego razu Bóg chciał sobie zobaczyć, jak żyją ludzie na Ziemi. Kazał więc sprowadzić telewizor, włączył, akurat kobieta rodziła. Męczy się okrutnie, krzyczy, więc Bóg się pyta: - Co to jest? Dlaczego tak kobieta się tak męczy? - No bo powiedziałeś: "I będziesz rodziła w bólu" - odpowiada któryś anioł . - Tak? No... Tego... Ja tak żartowałem... Przełącza - górnicy. Zharowani, spoceni, walą kilofami. Bóg się pyta: - A to co to jest? Oni muszą się tak męczyć? - Ale sam powiedziałeś: "I w trudzie będziesz pracował..." - Oj, "powiedziałeś, powiedziałeś" - mówi Bóg, drapiąc się w głowę - to takie żarty były, ja żartowałem... Przełącza, a tam piękna, wielka świątynia, bogato zdobiona, od zewnątrz i wewnątrz, przed nią luksusowe lśniące samochody, w środku gromada biskupów - dobrze odżywieni, pięknie ubrani, złote łańcuchy, itp, itd. Bóg się uśmiecha promieniście: - O, to mi się podoba! A co to jest? - A to są właśnie ci, którzy wiedzą, że żartowałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Dymać wszystkich tuskojebów,dymać komucho-konfidentów. RAZ ŚIERPEM,RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ. [/quote]mecenasie -pięknie kłania się Chambeau [quote name='mecenas' timestamp='1352919043' post='693466'] Dymać wszystkich tuskojebów,dymać komucho-konfidentów. RAZ ŚIERPEM,RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ.
chyba jesteś w czarnej todze mecenasie-więcej faktów a jeszcze mniej taktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mecenasie -pięknie kłania się Chambeau chyba jesteś w czarnej todze mecenasie-więcej faktów a jeszcze mniej taktu.
Tylko taka CYCU droga polskiego narodu do wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rxTVzzmo8tw[/media]
To żyd ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...