Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na UMCS. Pani profesor krzyczała do koleżanki "Ty Żydówo!"

Utworzony przez jon, 15 października 2010 r. o 08:06
da sie od dawna zaobserwowac ze ta nacja mniejszosci , POLSKOSC spycha na marginesy zycia w kazdej strefie zycia w kraju , i to sa skutki flustracji narodowej co w wiekszosci jest racja i spolecznosc ma prawo jak nie sluchaja wykrzyczesc swoje racje !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo wyzywać kogoś od "Żydów" ale czy jest pewien, że nim jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykły przejaw rasizmu i nietolerancji. Pani prof. Jedynak bez względu na swoje osiągnięcia powinna być za takie coś ukarana dyscyplinarnym zwolnieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze wiekszosc z was na tym forum identyfikuje sie z zydowska kultura, predzej niz z nasza rodzima. Ciekawy jestem co takiego zydowscy niewolnicy zrobili po 2wojnie zeby odwdzieczyc sie Polakom za wowczas okazana im pomoc. Co nam zostalo z naszej polskosci skoro caly czas wchodzimy w d*** innym czy to Rosjanom czy np. zydkom staramy sie byc tolerancyjni dla wszystkich tylko tak naprawde kto nam za to odplaca????? Coraz mniej Polski w nas samych Polakach. Smutne, ale prawdziwe. Najlepiej zrobic tak jak prezydent i premier o nic nie walczyc, wszystko sprywatyzowac, sprzedac za grosze cos na co nasze przeszle pokolenia charowaly przez cale zycie. Nie jestem rasista ale jak dla mnie Hitler wiedzial co robi, a historia jeszcze dopisze swoje. Pozyjemy, zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siara napisał:
Dookoła sami kryminaliści tfu, znaczy chciałem powiedzieć sami antysemici!
Raczej ... TERRORYŚCI! :}}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie od góry. W tym chaosie już nic nie dziwi. Akademicki to dziś teoretyczny, niegody naśladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻELI PANI PROFESOR ZACHOWUJE SIĘ PRZY STUDENTACH JAK KTOŚ Z MARGINESU, TO JSK BUDOWAĆ WSZELKIE AUTORYTETY? OT SKUNDLIŁY NAM SIĘ ELYTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz zabierzegłos min. Radziszewska i uzna że antysemityzm to normalne, to taki przejawa katolickiej miłości bliźniego a pani prof ma prawo do ekspresji swoich przekonań. Kolejni odezwą się obrońcy ze środowisk RM, i innych organizacji nacjonalistycznych. Jakoś nie zauważają żw jako gorliwi katolicy w kościołach modlą się do króla żydowskiego , w tym momencie to im nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żydy won z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='makuron' date='15 październik 2010 - 09:16 ' timestamp='1287126983' post='362094'] To zwykły przejaw rasizmu i nietolerancji. Pani prof. Jedynak bez względu na swoje osiągnięcia powinna być za takie coś ukarana dyscyplinarnym zwolnieniem. [/quote NAZWANIE żYDA żYDEM TO RASIZM ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba raczej takich idiotów jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do polaka powie się ty polaku to się nie obraża ale jak do żyda się powie ty żydzie to się obraża Czyżby żydzi wstydzili się że są żydami. wniosek z tego że bycie żydem to coś złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joi ask napisał:
Chyba raczej takich idiotów jak ty.
A napletek sobie obciąłeś ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Profesor Jedynak! Żyd nie ma żadnych wartości ani uczuć wyższych, a jego jedyną ojczyzną jest pieniądz - chociażby z tego powodu nie zalicza się do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1939, rabin Łęcznej witał chlebem Armię Czerwoną jak i Wermacht, (oddzielnie oczywiście), i na co mu to było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chętnych jednak nie brakuje" no świetnie, a potem będziemy żywić absolwentów-darmozjadów przychodzących po zasiłek do urzedu pracy. Bo jaką pracę w Polsce dostaną "specjaliści od historii i kultury żydów"? A tak a propos: niech ktoś mi tu napisze ile jest w Izraelu szkół wyższych z nauczaniem jęz. polskiego, ile jest w roku dni kultury polskiej, ale jest np. teatrów polskich itp.? Skoro nasze narody tak się miłują... Druga sparwa: Yad Vashem honoruje m.in. polskich "sprawieldiwych". Ale najczęściej wtedy, kiedy już umrą. No bo nie trzeba im wtedy - starym już przecież ludziom - pomagać finansowo (czasem nie mają na leki, czasem nawet mieszkają w złych warunkach itp). Drzewko i przemowa kosztuje mniej $$$$, toż to niezły geszeft, Salciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Barbaro studenci murem za Panią stoją... proszę o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku klux klan napisał:
Widzę, ze wiekszosc z was na tym forum identyfikuje sie z zydowska kultura, predzej niz z nasza rodzima. Ciekawy jestem co takiego zydowscy niewolnicy zrobili po 2wojnie zeby odwdzieczyc sie Polakom za wowczas okazana im pomoc. Co nam zostalo z naszej polskosci skoro caly czas wchodzimy w d*** innym czy to Rosjanom czy np. zydkom staramy sie byc tolerancyjni dla wszystkich tylko tak naprawde kto nam za to odplaca????? Coraz mniej Polski w nas samych Polakach. Smutne, ale prawdziwe. Najlepiej zrobic tak jak prezydent i premier o nic nie walczyc, wszystko sprywatyzowac, sprzedac za grosze cos na co nasze przeszle pokolenia charowaly przez cale zycie. Nie jestem rasista ale jak dla mnie Hitler wiedzial co robi, a historia jeszcze dopisze swoje. Pozyjemy, zobaczymy.
Święta prawda. Całkowicie się z tym poglądem zgadzam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zajecia z P Profesor On ma niepokolei w glowie po zajeciach wychodze jakbym w psychiatryku siedziala, co z tego ze ma wiedze itd ale nie jest odpowiednim pedagogiem, ten kto nie mial z nia zajec niech sie nie wypowiada, mam nadzieje ze ja zwolnia i skonczy sie ta gehenna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma naszej i ich kultury. Jeżeli dwa narody razem żyją przez setki lat, te kultury się splatają. A skoro wielu nie podoba się to, iż w Polsce mieszkają Żydzi (jest ich niewielu), to może postulujcie jeszcze by Polacy żyjący za granicami naszego kraju wrócą, bo przecież tam są obcy, bo w Polsce jest ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...