Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
damski bokser.. no to na uspokojenie szpalerek i polka jaruzelka...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam podobny problem z siostrą. Mąż sie nad nią zneca a ona uzależniona od niego boi sie cokolwiek zrobić. Dostał wyrok za znęcanie się nad nią i nad dzieckiem. Teraz nadal są ze soba a cała rodzina traktowana jest jak wrogowie. System policja niebieska karta itp nie są skuteczne. Ktoś zna sposoby jak to rozwiazac. Chętnie uzylbym sily i przegonił goscia ale tchorz pierwsze co zrobi to zgłosi na policję. Jesli siostra czyta ten artykul- magda może w końcu czas otworzyć oczy
0
Mam podobny problem z siostrą. Mąż sie nad nią zneca a ona uzależniona od niego boi sie cokolwiek zrobić. Dostał wyrok za znęcanie się nad nią i nad dzieckiem. Teraz nadal są ze soba a cała rodzina traktowana jest jak wrogowie. System policja niebieska karta itp nie są skuteczne. Ktoś zna sposoby jak to rozwiazac. Chętnie uzylbym sily i przegonił goscia ale tchorz pierwsze co zrobi to zgłosi na policję. Jesli siostra czyta ten artykul- magda może w końcu czas otworzyć oczy
 Namierz pajaca w cztery oczy pogadaj po męsku - nie poskutkuje powtórka z rozrywki 
0
Mój zięć to też damski bokser.Ale za znęcanie się nad rodziną,poszedł siedzieć na 2 lata.Tam mu dają popalić.Podobno nawet na spacernik nie ma wejścia,do świetlicy też nie chodzi bo się boi!!!Nareszcie to on się boi a nie moja córka i dzieci.Tam nie lubią takich skurwysynów!!!
0
To nie prawda co pisza
0
Jak byście znali to sprawe to napewno byście tego nie pisali ...
0
Jak byś znał cało prawdę o tej sprawie to byś miał całkiem inne zdanie moim zdaniem on jest ofiarą i napewno się nie zneca ....
0
damski bokser.. no to na uspokojenie szpalerek i polka jaruzelka...
  Nie feruj wyroków. Co ty wiesz. czasem baba potrafi porządnego ojca doprowadzić do skraju wyczerpania. To że tak się zachował to może być skutek psychicznego udręczenia przez babę...
0
Chodzę tam do sszkoły
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: