Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria w ING Bank Śląski

Utworzony przez a, 30 listopada 2010 o 17:25
juz dziala
Zaloguj się, aby oddać głos
0
on line juz dziala. ale przelewów nie ksiegują. od 12 czekam na wypłate!!!
0
A w zeszłym tygodniu ile to ja się nasłuchałem jakim jestem dla nich wspaniałym klientem... a chcieli mi tylko wepchnąć jakąś tam usługę. Ale właśnie nasze drogi się rozeszły i powróciłem całkowicie do inteligo.
0
JP napisał:
A w zeszłym tygodniu ile to ja się nasłuchałem jakim jestem dla nich wspaniałym klientem... a chcieli mi tylko wepchnąć jakąś tam usługę. Ale właśnie nasze drogi się rozeszły i powróciłem całkowicie do inteligo.
po 5 latach bezproblemowych i ja miałam niedawno kilka przygód, min, o 5.30 rano na stacji benzynowej nie przyjmowało kart ani nie wypłacano gotówki z bankomatu....,kolejny dzień brak możliwości płatności karta, kolejne dni to samo i na dodatek awaria on linie gdzie nie mogłam dokonać ważnego przelewu- reklamacja ->odpowiedź BANKU ze nie zarejstrowali żadnej awarii, druga odpowiedź po odwołaniu że jednak zarejstrowali po tym jak wypomniałam im wierutne kłamstwo. odszkodowania brak bo mimo ze piszą o dostepnosci 24 godziny na dobe to w regulaminie jest punkt o konderwacji itp itd... to po co pisza 24 h/doba.... jeszcze kiedys poleciłabym -teraz nie wiem, chociaż w porównaniu do mBank całkiem nieźle wypadaja:D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: