Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A zgodnie z ostatnimi ciągłymi doniesieniami to Lubelskie w ruinie przecież nie?. A tu np Azoty po fuzji radzą sobie doskonale. I co dalej nikt nie widzi, że Karpiński ma swój udział w rozwoju regionu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mniej leków łykaj przedmówco.... Karpiński i rozwój regionu? Ursus jako pracodawca roku??? Litości...
0
W tych Puławach to jest wszystko i nic, młodzi wyjeżdżają za pracą, mieszkańców z roku na rok ubywa - to chyba o czymś świadczy. Jest tak dobrze, że aż rzygać się chce.
0
Co kto lubi... jeżeli wywołuje u ciebie taką reakcję to, że mamy firmę która jak widać jest jednym z większych pracodawców w regionie i jest doceniana no to cóż, może warto się jakoś nad sobą zastanowić
0
Jak mówił Kononowicz - "nie będzie niczego" - w dzisiejszych Puławach to widać doskonale.
0
Jaaasne. Polska w ruinie i te sprawy. Tyle że jak widać rzeczywistość jest zgoła inna i gospodarczo czy w kwestii przemysłu naprawdę mamy się czym poszczycić.
0
Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie. Przykre to, że ludzie z zewnątrz potrafią dostrzec i docenić nasze osiągnięcia a my ciągle narzekamy. Szkoda mi tylko takich ludzi jak Karpiński, które mocno się angażuje w rozwój naszego regionu, bo i tak nie zostanie to docenione a wręcz przeciwnie.
0
Oglądasz za dużo TVNu hehe, zejdź na ziemię i zacznij myśleć samodzielnie.
0
Mnie nie musi nikt porwadzić za ręką, mam oczy i widzę, umiem czytać a nawet pisać i nie korzystam z cudzych podszeptów.
0
Włodek przestań już wpisywać swoije wypociny..... To napisz jak się w Zakładach Azotowych otrzymuje pracę? Jak się płaci w URSUS-ie??  
0
Co widać? Ja widzę nagrodę dla zakładu z Puław, który się świetnie trzyma po fuzji, strefę ekonomiczną, drogi...każdy widzi co chce...szkoda tylko, że niektórzy nie widzą realiów i pójdą głosować na tych co widza ruiny, zamiast na tego, który coś działał i działać zapewne nadal będzie.
0
  To napisz jak się w Zakładach Azotowych otrzymuje pracę?  
Skoro jesteś taki poinformowany to sam napisz ale tylko wtedy jeżeli tam sam pracujesz albo przynajmniej aplikowałeś. Bo tak to palcem na wodzie pisane. Ludzie różne rzeczy gadają a prawda jest taka że w tej i każdej innej firmie możesz normalnie robotę dostać jak faktycznie chcesz pracować i masz na to papiery. Czytaj wykształcenie a przede wszystkim doświadczenie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: