Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W wydziale komunikacji na stronie UM mozna zarezerwować wizyte na trzy tygodnie przed interesującym nas dniem. Rezerwujemy dzien i godzine wizyty. Ja sprawe załatwiłem w 10 min i czekałem 10 min .Ale jak ktoś lubi stać godzinami to niech stoi -MYŚLENIE NIE KOSZTUJE A UŁATWIA ŻYCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydział komunikacji w miejscu nie przystosowanym do przyjechania autem, totalna porażka !!!, to oni powinni pójść na Czechów obok nowego US.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu też bałagan, jak za czasów filmu Alternatywy 4, kawa bardzo samkuje, bo piją ją ponad pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - stolica absurdu, tłoku w centrum i wyzysku pracowników. Podziękujmy władzom za ogólny bałagan w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
W wydziale komunikacji na stronie UM mozna zarezerwować wizyte na trzy tygodnie przed interesującym nas dniem. Rezerwujemy dzien i godzine wizyty. Ja sprawe załatwiłem w 10 min i czekałem 10 min .Ale jak ktoś lubi stać godzinami to niech stoi -MYŚLENIE NIE KOSZTUJE A UŁATWIA ŻYCIE.
Janse, co to jest 3 tygodnie czekania. Jeśli mozesz sobie na to pozwolić super rzeczywiście spore ułatwienie, gorzej kiedy musisz załatwić sprawę w przeciągu krótszego czasu i wtedy nie jest kwestią fakt "lubienia" czekania, ale absurdalnego czasu na załatwienie prostych spraw i nie! nie działa to normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście widziałam, jak pracownicy UM pobierali po kilka numerków, jeden nawet wziął 8. Po co? Ano mam teorię, że po to, aby mniej osób przyjąć danego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mastasche organizacji, potęgi intelektu. Słowem durnie rządzą tym interesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ otórz twa teoria zupełnie i całkowicie mija się z prawdą, też tam byłam i widziałam, tylko, że ja nie osądzam ludzi wg mojego widzi mi się i po teorie spiskowe. A te osoby to albo przedstwaiciele jakiś firm którzy mają po kilka samochodów danego dnia do rejestracji albo przedstwiciele leasingów którzy też dziennie rejestrują po kilka aut! A paracownicy czasem nie mają kiedy zjeść 2go śniadania, bo tacy ludzie jak Ty przecież też nie piją i nie jedzą w pracy tylko pracują jak roboty 8 godz w pampersie! troche empatii i dla 2giej strony! Co do zapisywania sie przez internet to znaczyło, że można się zapisań na 3 tyg do przodu a nie za 3 tyg! Widze, że ze zrozumienem tekstu pisanego też jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11.08....znowu byłem, juz trzeci raz, kolejka jak poprzednio ale tym razem wydawania numerków pilnował sam Pan Kierownik Wydziału( a i tak niektórzy brali po kilka).....udało się !!! Załatwiłem wszystko.....stałem od 5.00....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze jest to, że po pierwsze wyswietlane numerki czasem sie cofaja raz wzywaja np. 94 a za chwile 82. Poza tym obsługiwani sa ludzie poza kolejnoscia, ktorzy oddaja pozniej swoje numerki osoba ktore przed chwila przyszli i efekt jest taki ze niektorzy czekaja 10 min a inni tak jak ja ponad 4h. Pozdrawiam wydzial komunikacji a w szczegolnosci pana z informacji z podciagnietymi spodniami pod sama szyje ktory zamiast odpowiadac na pytania krotko i na temat pierdzieli trzy po trzy przez co powstaje tez kolejka do informacji... brawo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...