Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chamstwo i prostactwo z Lublina przyjezdza na salony do Świdnika i robi obore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałem na tę informację odkąd przeczytałem o napadzie tych cwaniaczków na bezbronne osoby. Najwyższy wymiar kary dla tych bezmózgowców, mam nadzieję, że prokuratura zakwalifikuje ten czyn jako rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia a sąd nie puści ich wcześniej jak po 10 latach. Brawa dla policji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zakrywacie zdjęcia??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace, szubienica na placu i rozwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż jedna gazeta napisała jak to naprawde było bo reszta pisze ze kryminalni ich zobaczyli g prawda patrol prewencji w Świdniku ich zatrzymał koło Iskry sam widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myslicie poznamy tych sk*** na ulicy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie zaraz odezwie się jakiś obrońca praw złodziei i powie, że tych bandytów trzeba potraktować łagodnie, bo mieli trudne dzieciństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezle polglowki. smieszna amatorka. wracaja w to samo miejsce tym samym samochodem w bliskim odstepie czasu od napadu. dowalic takim najwieksza z mozliwych kar.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze mowiac ja to olewam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos napisał:
Chamstwo i prostactwo z Lublina przyjezdza na salony do Świdnika i robi obore
Salony to są w Lublinie a nie w Świdniku, bo tam same chamy siejące obore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tego krystiana z osiedla mieszka w kamienicy obok, małolat na placu zabaw się bujał bardzo dobrze, że zawineli tego bandziora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najierw trzeba spojrzec na siebie zanim sie mowi o kims o kim nie ma sie pojecia...kazdy popelnia bledy warto zauwazyc!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
najierw trzeba spojrzec na siebie zanim sie mowi o kims o kim nie ma sie pojecia...kazdy popelnia bledy warto zauwazyc!!!!!
znam krystiana z osiedla , dobry ziom , On ma swój swój HONOR !!!!!!!!!!!!!!! KRYSTIAN K. - POSTRACH ŚWIDNIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha... Brechta z krystianem sie wychowałem chodziłem z nim do przeczkola ... no kurw... zdarzyło sie źle zrobił troche bo jak miał napadac to mołg na starszych troche ale to jest glupie i nie myslał pewnie no ale cuż keidys bedzie moze strtował na starszych PRozdro do wieienia dla Rykuna i kombajna xD niedajcie sie wydymac w pupe tam xD a jeśli chodzi o swidnik to jest wieś i tez otej porze dieci niepowinny chodzic to tez jest wina rodzicow ,..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...