Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barack Obama dostał Pokojowego Nobla

Utworzony przez 55, 9 października 2009 r. o 13:55
BRAWO! GRATULACJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac z kazdym rokiem Pokojowy Nobel traci na wartosci Raz dostaje go (tak pieknie piszaca komunistyczna gwiazda) Szymborska, potem niejaki Al Gore ktory chcial wprowadzic bio paliwa a sam lata prywatnym odrzutowcem a teraz pan Obama ktory dla USA na dzien dzisiejszy nic nie zrobil. Wg szacunkow rzadowych przeszlo 11 milionow ludzi pozostaje bez pracy i (wiem to z autopsji) klasie sredniej jest tu coraz gorzej Za niedlugo pokojowego Nobla beda rozdawali w systemie losowan, wiec nie dziwcie sie jesli zapuka do Was listonosz z telegramem ze Szwecji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie to jeszcze nie udało się temu człowiekowi dokonać czegokolwiek, moim zdaniem dostał tę nagrodę na wyrost, i jestem trochę zniesmaczona że wielu ludzi bardziej zasłuzonych jak np.Szyndlerowa nie otrzymali tej nagrody.Chyba sam Obama jest bardzo zdziwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że ta cała akedemija to jedna wielka poprawność politytczna. A baraczek? to taki biały inaczej, hahahahahaha. Żałosna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie proszę o Nobla w dziedzinie pokojowej dla mojej ciotki Zochy (Banach). W uzasadnieniu podaję, że jest ona bardzo pokojowoa nastawiona do całego świata. Kocha białych, czarnych, żółtych, zielonych i czerwonych. Chodzi do kościoła. Dobrze gotuje. Popiera proces rozbrojeniowy i walkę z ociepleniem klimatycznym. Zwalcza terroryzm (wuja Zdzicha przede wszystkim, ale jest też za złapaniem bin Ladena). jest za rozwiązywaniem konfliktów metodami dialogu i łagodnej perswazji. Na pewno znalazłaby wspólny język z Obamą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JAJA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to lew został wyróżniony nagrodą dla Sprawiedliwego wśród Mięsożerców. Bo jak powszechnie wiadomo, gdy śpi to nie poluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dodatku, jak już niektórzy na necie zauważyli, termin zgłaszania kandydatów do nagrody nobla uplywa 31 stycznia. Czyli Obama miał całe 11 dni na wykazanie się swoimi pokojowymi wysiłkami zanim go zgłoszono do nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
No to lew został wyróżniony nagrodą dla Sprawiedliwego wśród Mięsożerców. Bo jak powszechnie wiadomo, gdy śpi to nie poluje.
Kolego to nie lew ,lwy w zasadzie nie polują , widziałeś kiedyś lwa czarnego? To farsa elit Noblowskich.Nobel się w grobie przewraca z wrażenia.Wcale się nie zdziwie jak w następnym roku Bush dostanie Nobla.He he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa wyprzedzić cień. Liczyłem że USA zbombarduje irańskie obiekty z bombami atomowymi a tu zrobili mu psikusa, chyba komisja przyznająca nagrody balowała u szefa Iranu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej krytyczni w stosunku do Obamy są zwolennicy i przydupasy poprzedniego prezydenta .Ten przynajmniej jest rozgarnięty i stwarza nadzieję na lepszy i bardziej pokojowy ład światowy. Symbolem poprzednika jest lecący w jego kierunku but.Mam nadzieję że Obama chociaż w niewielkim stopniu podreperuje opinję o USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda typowo polityczna i koniunkturalna. Kierujący komitetem, napjpradopodobniej, chce sam coś ugrać. Zbiera mi się więc kończę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nobel ma zablokować ewentualne siłowe rozwiązania USA w Iranie. Z tego punktu widzenia jest to nagroda "islamska".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weglarczyk napisal w "Wyborczej", ze to nobel-srobel. Dewaluacja nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZERZE GÓW**O mnie to obchodzi ,i poco tyle szumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cie g--wno obchodzi to pewnie masz odwrotnie. Myslisz dolem, a wydalasz gora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...