Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barack Obama: Po śmierci bin Ladena świat jest bezpieczniejszy

Utworzony przez obiektywny, 2 maja 2011 r. o 20:49
dopoki na swiecie jest ropa, gaz i wszelkie inne zloza swiat nie bedzie bezpieczny, wlasnie dzieki hameryce, hipokryzja tego kraju jest porównywalna do terytorium stanow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obstawiamy - ja myślę, że teraz kolej na wenezuelne - wiecie króletwo koki baronów narkotykowych - siedlisko zła itp - biedny kraj - przecież to nie jego wina, że ma troche ropy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ustawy proaborcyjne i polityka proaborcyjna Obamy. Ile dzieci zamordowano USA. Bin Laden to przy nim drobny rzezimieszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się myli :/ czas pokaże, że to był blef
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsłuchane: "kłam,oszukuj, łgaj-przecież jesteś politykiem" -Wysoki rangą przewodniczący parlamentu do premiera "słonecznego kraju europejskiego".Terroryzm należy bez wątpienia zwalczać ,ale nie jego skutki,tylko przyczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie patrząc na plamę krwi,to na pewno nie pochodziła ona od zastrzelonego żywego człowieka,tylko od martwego.Wie to każdy śledczy,bo to podstawa w kryminalistyce dowodowej.Nieopatrznie telewizja pokazała to czego nie powinna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...