Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barack Obama przyleci na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez ~gościu~, 13 kwietnia 2010 o 21:43
a jak nas wtedy jakiś kraj zaatakuje ?? tyle ważnych światowych głów w jednym miejscu ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na 2010 rok Nostradamus przepowiedział kolejny kryzys gospodarczy, trzecią wojnę światową i katastrofę ekologiczną na Morzu Czarnym. więc może ta 3 wojna wybuchnie właśnie 18 kwietnia !!??!!
0
TY durniu zanim co napiszesz to pomysl szkoda slow ?'
0
Nie powinno tam być Radosława Sikorskiego,to on sprawił ze spokrewnioną diasporą ,że świat widział Naszego Prezydenta w krzywym zwierciadle. Świat może i dał się oszukać ......ale nie Polacy.Oni dzisiaj dają świadectwo prawdy nie takiej z Gazety Wyborczej,Agory i Angory.Nie powinno tam być i J.Palikota który w myśl słów "Co mi hańba gdy talary mają lepszy kurs od wiary".
0
Witam! Tak na spokojnie,kilka dni po tej tragedii zastanawiałem się, co by było gdyby...np. samolot jednak poleciał i wylądował bezpiecznie w Moskwie? Wiecie co by się stało? Nasze "wspaniałe", niezależne media zniszczyłyby Kaczyńskiego i nie pozostawiłyby na nim suchej nitki. Zaczełyby od tematu przestażałego taboru powietrznego, a skończyłyby na tym, że to już koniec szans "Kaczki" w nadchodzących wyborach. W ogóle pewnie zaraz Palikot by krzyczał, że jak to??? Kaczka nie mogła wylądować? Bała się? Polityka w naszym kraju jest brudna i dzika, Kaczyński starał się ją oczyścić i ujażmić. Oby jego następca (a mam nadzieję, że wygra ktoś z PISu), będzie kontynuował jego główne cele i priorytety!
0
Dobrze zrozumiałam? Obama zaszczyci Kaczyńskiego na pogrzebie? Myślałam, że gotów jest wyróżnić tylko Tuska....
0
Posikałem się ze szczęścia.
0
TO NAPRAWDE WIELKI ZASZCZYT DLA POLSKI
0
MalaRysa podebrałeś mi tekst kurde...szacuneczek bo byłeś pierwszy.
0
Niech sie wali na cyce
0
~gościu~ napisał:
Na 2010 rok Nostradamus przepowiedział kolejny kryzys gospodarczy, trzecią wojnę światową i katastrofę ekologiczną na Morzu Czarnym. więc może ta 3 wojna wybuchnie właśnie 18 kwietnia !!??!!
To dziwne że ten twój guru nie przewidział katastrofy, w której w tym samym czasie i miejscu jednocześnie ginie prawie 100 osób... Chyba że uznał to za ekologię i przy okazji pomylił się o jakieś kilkaset kilometrów...
0
Bambo to niech do siebie do Afryki jedzie a nie do nas nasmrodzić.
0
Wy co piszecie takie głupoty to jesteście DNO I PIĘTNAŚCIE METRÓW MUŁU. Taka tragedia i nie nie umiecie nawet tego uszanować. I o czym mowa, że w Polsce ma się coś zmienić. Tacy jak Wy powiniście być w tym samolocie, a nie Polska Elita. Szkoda słów!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: