Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak jest już babcią

Utworzony przez KLUK, 30 kwietnia 2010 o 13:50 Powrót do artykułu
BĘDZIE PERKUSISTA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.......i jako babcia powinna zakonczyc kariere a a nie pocić sie na festynach lub tzw. tournee po USA gdzie w marnej klasy spelunkach (podobnie jak dyzurna grupa wyjazdowa Budka Suflera) spiewa do kotleta pijanym polonusom. Bajm juz przypomina mi Tercet Egzotyczny..................czyzby chcieli pobic Rolling Stones i grac do 100-tki?
0
Gość napisał:
.......i jako babcia powinna zakonczyc kariere a a nie pocić sie na festynach lub tzw. tournee po USA gdzie w marnej klasy spelunkach (podobnie jak dyzurna grupa wyjazdowa Budka Suflera) spiewa do kotleta pijanym polonusom. Bajm juz przypomina mi Tercet Egzotyczny..................czyzby chcieli pobic Rolling Stones i grac do 100-tki?
co ci do tego? nie musisz ich sluchac, ja tez nie lubie bajmu, ale skoro babka czuje w tym biznes i chce jeszcze zarobic poki czuje ze moze to stanowczo popieram, lepiej niz by biernie siedziala w chałupie przed tv lub zamulala.
0
No pora już na babcię.50 na karku to i babcią się zostaje zwłaszcza od córek trochę wcześniej.To niech się zdrowo chowa wnusio.
0
o od was jak zawsze bije zawiesc ze komus cos sie w zyciu udało:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: