Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak w 2010 roku zarobiła 7 mln zł

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2011 r. o 14:11 Powrót do artykułu
gratuluję Pani Beato!Jest Pani tego warta bo Pani piosenki dostarczają wiele wzruszeń... Dla mnie niezapomniane 2serca 2smutki-piękne lata lp Niedzwiedzia no i śliczna piosenka z pustyni i puszczy Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka, Dorota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do wyższego postu. Bajm jest suuuuuuuuuuuuuuuuper Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawdą jest że zarobki są dzielone równo na wszystkich członków zespołu. Szefowa nie lubi się dzielić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co ona pocznie z taka kasa? A biedne murzynki w afryce nie maja co jesc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam koncert Bajm w Koszalinie w amfiteatrze we wrześniu.Nie mogę zrozumieć jak taki zespół mógł ZLEKCEWAŻYĆ PUBLICZNOSĆ I FANÓW. Koncert zafundowała społeczeństwu za darmo Koszalińska Telewizja Kablowa.Zespół przystąpił do koncertu ZUPEŁNIE NIEPRZYGOTOWANY. Nie odbyły się próby techniczne nagłośnienia i zespół przyjechał sobie na koncert NA ŻYWCA. Wyszedł prosto z autobusu na scenę.Inżynier dżwięku miał nieustawioną konsoletę i dżwięk był ROZJECHANY.Bałagan -brak szacunku dla widzów i fanów.Dżwięk był kompletnie NIE DO ZNIESIENIA. Sprzęt systemu ARAY był doskonały.Ale zespołowi nie zależało na próbach i miał w d...ie koszalińską publiczność.Ja jestem specjalistą od systemów nagłośnienia i byłem na koncercie.Więc bardzo żdziwiło mnie,że zespół Bajm -bądż co bądż gwiazda dużego formatu może sobie pozwolić na takie zachowanie.Ale jak widać -lekceważenie publiczności w Koszalinie bez telewizji ,która filmowałaby koncert to także standard dla Bajmu.Do dzisiaj dziwi mnie taka postawa zespołu Bajm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na calym swiecie kicz sie swietnie sprzdaje , w Polsce tez ma najwiecej odbiorcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta ciężko zapracowała w przeciwieństwie do polityków. skoro ktoś zazdrości to niech sam pisze teksty i je śpiewa ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie zazdroszczę bo ponad przeciętni ludzie powinni ponad przeciętnie zarabiać Ale o ile średnia krajowa to około 35oo zł /m-c a Pani Kozidrak kasuje 585333 zł...to czy to jest normane ? Czy znowu jakiś Engels się nie wku*** i nie będzie usiłował zrobić z tym porządku ?. Tocz to już nie ludzie tylko bogowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...