Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie widzę powodów do radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przeciwnie.Pogonić złodziei!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może napiszcie coś na temat przemówienia Kopacz na konwencji PO bo nie mogę wyjść z osłupienia, że ona jest naszym Prime Minister, obciach totalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaroslaw Kaczynski jako "OJCIEC CHRZESTNY" PREZYDENTA I PREMIERA POLSKI, i tak ma byc, bo tego chca uczciwi Polacy !!! Panowie Kaczynscy byli caly czas zaszczuwani, ale koniec mydlenia oczu i nieprawdy. Czas powrocic do madrych i uczciwych ludzi! Decyzja kandydatury Pani Szydlo na Premiera b. trafna,, Zycze powodzenia i wytrwalosci !!! kik29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może napiszcie coś na temat przemówienia Kopacz na konwencji PO bo nie mogę wyjść z osłupienia, że ona jest naszym Prime Minister, obciach totalny.
A na co więcej tą sukę Smoleńską stać ? przeczyta i to z wielkimi kłopotami jeszcze to co jej spindoktorzy przedstawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram PIS który wziął sobie do serca potrzebę zmiany i głosuję na PIS w wyborach! Szydło PREMIEREM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Guest, nie popieram żadnej partii ani PO ani PIS ale pan chyba zapomniał że to PO wbrew pozorom nie popędziła w spirale zadłużenia państwa czego chciał PIS chcąc przyspieszyć wzrost gospodarczy kosztem długu publicznego w latach kryzysu co okazało się strzałem w 10 dla PO. Ktoś kto jest krótkowzroczny nie powinien się w ten sposób wypowiadać - to prawda że PO strzeliła sobie w stopę ostatnimi korupcjami, "" nie robieniem nic przez ostatnie 2 lata " ale pycha ma to do siebie, że wyborcy pamiętają i oceniają rządzących, ich mandat się kończy, więc wyborcy dokonają wyboru. Myśli Pan że premier, który jest trzymany za kaganiec jak pies będzie dobrym szefem rządu, ja wątpie bo będzie marionetką szefa partii PIS. Marcinkiewicz był tego przykładem. Wystarczy że się znudzi Kczayńskiemu to ją odwoła. Ale czas pokaże....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Guest, nie popieram żadnej partii ani PO ani PIS ale pan chyba zapomniał że to PO wbrew pozorom nie popędziła w spirale zadłużenia państwa czego chciał PIS chcąc przyspieszyć wzrost gospodarczy kosztem długu publicznego w latach kryzysu co okazało się strzałem w 10 dla PO. Ktoś kto jest krótkowzroczny nie powinien się w ten sposób wypowiadać - to prawda że PO strzeliła sobie w stopę ostatnimi korupcjami, "" nie robieniem nic przez ostatnie 2 lata " ale pycha ma to do siebie, że wyborcy pamiętają i oceniają rządzących, ich mandat się kończy, więc wyborcy dokonają wyboru. Myśli Pan że premier, który jest trzymany za kaganiec jak pies będzie dobrym szefem rządu, ja wątpie bo będzie marionetką szefa partii PIS. Marcinkiewicz był tego przykładem. Wystarczy że się znudzi Kczayńskiemu to ją odwoła. Ale czas pokaże....
Piszesz Jasiu o tej suce Smoleńskiej co na smyczy i kagańcu kaszubskiego żyda chodzi i kilka razy w tygodniu instrukcje z Brukseli PObiera od niego ? Bez niego to POje by giną i nawet palcem w du pę nie mogą sobie trafić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WE LOVE YOU BEATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz Jasiu o tej suce Smoleńskiej co na smyczy i kagańcu kaszubskiego żyda chodzi i kilka razy w tygodniu instrukcje z Brukseli PObiera od niego ? Bez niego to POje by giną i nawet palcem w du pę nie mogą sobie trafić.
Bo kiedyś było tak że komuchy PO-bierali nauki i instrukcje z Moskwy a teraz PO-bierają z Brukseli i wszystko z kartki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ta "suka" jak piszesz,zacietrzewiona jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kiedyś było tak że komuchy PO-bierali nauki i instrukcje z Moskwy a teraz PO-bierają z Brukseli i wszystko z kartki.
Wszystko z kartki bo pusto we łbie bu,ha.ha.ha.ha. Cały sztab,setki,tysiące ludzi siedzą, myślą co jej napisać w przemówieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamy prezydenta. Jak się postaramy będziemy mieć i premiera" - twierdzi prezes PIS ... w imieniu PIS. A co z tego będą mieli POLACY ... ??? "Ch.., doopa ... i kamieni kupa", ... ale w nowym, ... teraz już pisowskim wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...