Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą duże zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Zapłacimy więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2016 r. o 21:17 Powrót do artykułu
PO zawsze miało w d... Polskę wschodnią, wys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tarczy posłuchać przemyśleń w Sowie i Przyjaciołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Zenek weźmie wg cennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co te badania? jeszcze nigdy na żadnym przeglądzie żaden diagnosta nie powiedział "ooo to i to do roboty", jeżeli tu chodzi kase to po jaką cholere mam jeździć do tych specjalistów jak mogę przelać wam te 98zł raz do roku i nie psujmy sobie nerwów, przegląd robie u swojego mechanika, zajmuje mu to jakieś 1,5 godziny (!!! a nie 15 minut) w tym czasie nawet koła ściąga żeby hamulce przejrzeć i bierze za to też stówkę, zamiast płacić 100 na lipnym przeglądzie i kolejną u mechanika wolałbym już jemu zostawić obie stówki to chociaż miałbym wrażenie że nie wywaliłem pieniędzy w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana trwa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badanie technicze pojazdu to głupota. Załóżmy: w lutym robię przegląda samochodu i mam kontrolę ogumienia. Akurat opony zimowe mam nowe, bieżnik jest prawidłowy. Ale w marcu zmieniam opony na letnie, które są zjeżdżone i bieżnika mają mało co. Więc czemu ma ten przegląd służyć? Powinno być tak jak w Stanach: kontrola spalin żebyśmy się nawzajem nie truli i to jest jak najbardziej fair. A nie państewko udaje że dba o nasze bezpieczeństwo na drodze tylko o to żeby wyciągnąć hajs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedouczone po znajomości mg. matoły jedyne co umieją to oskubać bliźnich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie maja skrupułów ogałacają mamę tatę siostrę brata ciotkę wujka i wszystkich innych przyjaciół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och biedaczki jestem bardzo ciekawy ilu z was było na wyborach ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to potrafi. Parę lat temu rządy Kloaczyńskiego wprowadziły światła 24h/dobę. Niech te PiSie matoły zobaczą jak robią "ciapate" przeglądy na Wyspach. Reczę, że u nas kowal na wsi ma lepsze wyposażenie i PORZĄDEK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesor, a bzdury wygaduje. Różnica jest zasadnicza i dziwi mnie, że Pan profesor nie jest w stanie jej zauważyć. A tą różnicą jest nieuchronność tzn. każdy kto przekroczy termin 1 miesiąca będzie musiał się udać do wyznaczonej stacji. Natomiast obecnie tylko złapani przez policję tracą dowód rejestracyjny Panie Profesorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojenie obywateli ciąd dalszy i coraz intensywniejszy... Jakiś mądry socjolog powiedział że wybierania do rządów liberałów i konserwatystów przez społeczeństwo robotniczo-chłopskie to tak jak by kury zamiast koguta wybrały lisa na swojego opiekuna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prof.Marek Opielak, lepiej fiskalizmie niech się nie wypowiada, bo studenci i nie tylko oni mogą dużo powiedzieć i o dochodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie widzicie problem macie 30 dni czasu bez żadnych dodatkowych koszów i problemów czyli za 126 żł macie przeglad na 13 miesięcy, a jak ktoś ma na szyi dyp... i nie potrafi pilnować swojego interesu to nie buli,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Projekt został jeszcze opracowany za rządu PO/ PSL na przełomie 2014/2015 r. ale oczywiście trzeba zgonić na następstwo , mało tego pierwotnie jeszcze PO /PSL proponowało wyższe opłaty dla samochodów powyżej 10 lat i 15 lat.
Weź to napisz jeszcze raz bo nie zauważyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko po to aby jeszcze bardziej wydoić kierowców. Paliwo w górę, ubezpieczenie w górę, badania również. Cieszą się jedynie ci, co samochodu nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście PIS to macie PIS - Polacy Inaczej Sprawni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski elektorat się cieszy bo albo się jeszcze auta nie dorobił albo jest mu ono niepotrzebne. Żaden posiadacz samochodu nie będzie przyklaskiwał tym podwyżkom opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniśmy szukać oszczędności a nie powiększać wydatki. Uważam, że należałoby się zastanowić i wprowadzić np"dożywotnie" tablice rejestracyjne, które każdy nowo nabyty samochód otrzymuje i obowiązują aż do złomowania lub uszkodzenia, kradzieży itp. Takie rozwiązanie jest np na Wyspach Brytyjskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze , może to uchroni nas od tych złomów na naszych ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...