Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą kasy fiskalne dla lekarzy i prawników

Utworzony przez fiskus, 26 lipca 2010 o 12:27
Jeszcze trzeba zamontować kasy na plebaniach i organistówkach. To dopiero może dać przypływ gotówki skarbowi państwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję wprowadzić podatek od zakupów indywidualnych i dać kasę fiskalną każdej osobie która ukończyła 1 klasą podstawówki. Najlepiej taką kasę wszczepić w rękę, w brzuch itp., żeby nie było wymówki że ktoś poszedł na zakupy i zapomniał kasy fiskalnej. Lobby produkujące kasy fiskalne wyło by z zachwytu. A prawnicy byliby jeszcze szczęśliwsi że wymyślili kolejny idiotyczny przepis za który dostają dużą kasę od struktur maf.. produkujących kasy fiskalne. Totalna paranoja w polskim wykonaniu.
0
a dlaczego nie dla kas fiskalnych dla tej grupy.czy oni sa na innych prawach .ciagle placza lekarze ,ze maja za malo .teraz dopiero wyjda na jaw ich faktyczne dochody i wydatki ludzi na leczenie prywatne , bo w przychodniach to leczyc nie potrafia,ale zato potrafia wciskac ludziom ulotki do swoich prywatnych gabinetow.co do prawnikow do tu juz brak slow.oni jako pierwsi powinni miec kasy fiskalne ,a nie z pracownika zarabiajacego grosze sciaga sie podatki a oni sa przez nasze panstwo pod ochrona.dosyc tego.
0
To jest tak nieprawdopodobna wiadomość że uwierze dopiero jak zobacze. Wykształciuchy powieszą za to rząd Tuska, a wybory wygra na pewno ta partia która obieca to zlikwidować.
0
fiskus napisał:
Jeszcze trzeba zamontować kasy na plebaniach i organistówkach. To dopiero może dać przypływ gotówki skarbowi państwa.
Jak śmiesz podsuwać taki pomysł?! Biedny proboszcz miałby dzielić się z fiskusem jak ciągle mało... dają, a wymagania to i owszem sobie...A organista to już całkiem głos straci jeśli coś mu zabiorą- bo i z czego?
0
nie kasom!!! napisał:
Jak śmiesz podsuwać taki pomysł?! Biedny proboszcz miałby dzielić się z fiskusem jak ciągle mało... dają, a wymagania to i owszem sobie...A organista to już całkiem głos straci jeśli coś mu zabiorą- bo i z czego?
przepraszam ale o tych barankach bozych to umknelo mi .przecie oni tacy biedni .przeciez oni co laska ,a spod sutanny cennik.
0
gosc napisał:
przepraszam ale o tych barankach bozych to umknelo mi .przecie oni tacy biedni .przeciez oni co laska ,a spod sutanny cennik.
i tak po bożemu darujmy im te kasy fiskalne...
0
Super,w końcu dopadła ich sprawiedliwość fiskalna, dobrze IM tak. Teraz będzie lepiej chociaż wizyta będzie droższa o Vat . Ale wiedzieć ile ONI zarabiają - "bezcenne".
0
lak napisał:
Super,w końcu dopadła ich sprawiedliwość fiskalna, dobrze IM tak. Teraz będzie lepiej chociaż wizyta będzie droższa o Vat . Ale wiedzieć ile ONI zarabiają - "bezcenne".
A co Ci do tego ile kto zarabia. Ja pilnuję własnej kasy - inni mnie nie interesują. A ta ciekawość będzie Cię drożej kosztowała.
0
Każdy bazarowy handlarz powinien uzywać kas fiskalnych. Właśnie w tej grupie jest największy przekręt. Banda złodzieji.
0
Z trzech najbardziej znienawidzonych zawodów do dwóch już się dobrano dzięki Bogu....Został jeszcze kler, ale pomalutku i jemu się dobiorą do d....
0
STYle Novi As napisał:
Z trzech najbardziej znienawidzonych zawodów do dwóch już się dobrano dzięki Bogu....Został jeszcze kler, ale pomalutku i jemu się dobiorą do d....
Oni mają to w d.... !
0
nie kasom!!! napisał:
A co Ci do tego ile kto zarabia. Ja pilnuję własnej kasy - inni mnie nie interesują. A ta ciekawość będzie Cię drożej kosztowała.
"Ironia ? sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy." Tak więc podsumowując,nabijam się z ludu, który cieszy się, że będzie płacił dodatkowy podatek do kasy ministra finansów.
0
dla prawników to wcale nie muszą być kasy ! Wystarczy mieć oprogramowanie wspierające działania administracyjne kancelarii i podłączyć do niego drukarkę fiskalną oprogramowanie . Można drukować paragony i faktury. Jest jak jest. Z chęcią się będę rozliczać
0
Karol napisał:
dla prawników to wcale nie muszą być kasy ! Wystarczy mieć oprogramowanie wspierające działania administracyjne kancelarii i podłączyć do niego drukarkę fiskalną oprogramowanie . Można drukować paragony i faktury. Jest jak jest. Z chęcią się będę rozliczać
ja mam oprogramowanie legal office
0
no to chyba robi sie popularne, bo znalazłem artykuł: zarzadzanie kancelarią
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: