Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie bat na telemarketerów

Utworzony przez obiektywny, 13 września 2014 r. o 13:29
Niech ten specjalizujący się w ochronie danych osobowych prawnik skończy pieprzyć. Co ma ustawa danych osobowych jak ci telemarketerzy zawsze mówią, że numer został wylosowany z bazy numerów. Więc nie mamy tutaj teoretycznie do czynienia z naruszeniem ustawy o ochronie danych osobowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nienawidzę telefonów telemarketerów i różnych ofert z kredytami, pożyczkami, telefonami czy ubezpieczeniami. Prowadzę działaność gospodarczą i mój telefon znajdował się w wielu publicznych miejscach w internecie i na rozdawanych wizytówkach. Nie mogłem pozbyć się numeru telefonu ze względu na klientów ale również musze odbierać każdy obcy numer. Telemarketerzy potrafili dzwonić nawet 4 razy dziennie. Któregoś dnia zdenerwowałem się na tyle, że poszedłem z tym do prawnika z pytaniem co można z tym zrobić. Adwokat z Płocka pomógł mi w wielu sprawach, wysłał wiele skutecznych pism, nawet dostałem od dwóch firm zadośćuczynienie ale okazało się że to syzyfowa praca. Dzisiaj mam inny numer telefonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...