Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie kolejny dzień wolny od pracy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2018 r. o 13:26 Powrót do artykułu
A ja zamiast Wielkiego Piątku wolałabym wolną Wigilię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to w wielką sobotę do pracy! Gdzie logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję wyznaczyć dni w które będziemy pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Pan Profesor ukończył studia teologiczne na kursach organizowanych przez PO? Swoją drogą PO wykazuje zadziwiającą wręcz energię w czasie kiedy nie mają nic do gadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy tak bogatym krajem że wszystkie dni wolne od pracy powinny być i dla każdego 100 000 plus miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pracodawca od kiedy pamiętam robi przerwę świąteczną rozpoczynając w Wigilię czy Wielki Piątek wszyscy mają w te dni urlopy, kwestia chęci i podejścia do pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest - Wielki Piątek jest Wielki. Tak samo jak jest Wielki każdy inny piątek. Po piątku są Wielkie Soboty i Wielkie Niedziele. Taki Wielki Naród jak nasz zasługuje na wolne Piątki, Soboty i Niedziele przez cały rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Wigilia, Dzień Zaduszny, Sylwester i będzie gites. W zamian znieść durny przepis o odbiorze dnia wolnego za dzień świąteczny przypadający w sobotę. Święto to święto, nieważne w jaki dzień wypada, taki jest kalendarz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli pan profesor czuje taką silną potrzebę spowiedzi wielkanocnej to niech się wybierze do kościoła po pracy i nie uszczęśliwia innych na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie POdrygi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PRÓG WYBORCZY OD 25 % MOŻE POLAKÓW I BUDŻET URATOWAĆ OD TYCH PSEUDO PARTII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, będę mieć jeden dzień wolny aby robić kolejne dziecko dla 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnych firmach wielki piątek jest dniem wolnym od pracy bez żadnej ustawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za wielki piątek i kiedy on ma być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że powinien być wolny tak samo jak wigilia. W katolickim kraju jakim jest Polska te dwa dni powinny być na modlitwę i godne przygotowanie kolacji wigilijnej a nie stresy czy zdążę po pracy do kościoła i na wigilię. W wigilię jeśli już nie wolne to ustawowo praca do 12 i to wszędzie i w handlu i instytucjach. W katolickim kraju prawosławni mają wolną wigilię - 6 stycznia a katolicy do pracy. Każdy by wolał 6 stycznia pracować a w wigilię mieć wolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie piątki zróbmy wolne. Ku chwale ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy sobie spokój z tą całą pracą. Pomodlić się nie można tylko każdy coś chce. Betoniarka huczy a obok młotkiem bezbożnik w jakieś deski wali jakby rzymski żołnierz krzyżował Pana. A ja tylko chcę różaniec odmówić i do domu na kolację wrócić. Szybki posiłek i już można się za wieczorną modlitwę brać. Potem drzemka i nad ranem na roraty i znowu do tego krwiopijcy szefa. Byle doczekać aż na Anioł Pański zadzwonią i jakoś dzień zleci. Tylko żeby pobory na miesięczną tacę starczyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, poseł PO a przyzwoity człowiek. Wielki Piątek powinien od dawna być dniem wolnym o pracy, zresztą i tak się pracuje na pół gwizdka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeszcze pamiętam jak PO-ZSL było przeciwne wolnemu w Trzech Króli. W końcu odpuścili i łaskawie zgodzili się w zamian za likwidację wpisu o oddaniu dnia wolnego, gdy święto przypadnie w wolną sobotę. I tak o to PeOwscy i ich Wazelina dali Polakom dzień wolny odbierajac w niektore lata dwa dni. Suma sumarum nie dali, a zabrali jeden dzień wolny z kalendarza pracownika. Czyżby chęć rehabilitacji z tym Wielkim Piatkiem, czy tym razem chętka na święta wypadajace w niedzielę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski beton przy klawiaturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...