Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie kolejny odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż zalewu Zemborzyckiego

Utworzony przez rower, 9 września 2010 r. o 12:31
tu powinna być mapka trasy rowerowej istniejącej i planowanej a nie zdjęcia rowerów. To nie iest informacja o rowerach tylko o ścieżce rowerowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ścieżka rowerowa będzie przedłużona, teraz jest nasyp. Przez las będziemy jeździć tak jak dotychczas. Ale robiąc ten piękny nasyp (w przyszłości będzie wyłożony kostką), czy ktoś pomyślał o tym, że na zboczu kamienistego nasypu siedzą rybacy (członkowie PZW, którzy opłacają składki)i po osuwających się kamieniach, przy odrobinie nieuwagi, mogą wpaść do wody. Co gorsze, tuż przy nasypie jest ponoć głęboki rów. Trzeba żeby doszło do nieszczęścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałem, że z tym łowieniem ryb to ściema, a brzegi zalewu stały się miejscem spotkań homoseksualistów. Dla mnie każdy wędkarz to pedał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy skończą budować ścieżki wykorzystując kostkę brukową, a zaczną z masy asfaltowej :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...