Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie zakaz jazdy rowerem ze słuchawkami na uszach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2017 r. o 16:52 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Tak powinno być już od dawna. Do tego jeszcze wysokie mandaty. Może to ich czegoś nauczy, choć w to wątpię. Pedalarze to wyjątkowo wredna grupa uczestników ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw powinni zacząć od wyegzekwowania lusterek i świateł przy rowerach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zakarzmy słuchać radia w samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku  czy Ty w swoim życiu  nauczyłaś się  jeździć rowerem?Naucz się jeździć rowerem a potem przejedź się rowerem po drogach to doświadczysz upokorzenia przez właśnie takich kierowców  jak Ty.  Czy tylko tyłek wozisz w zapierdzialym swoim samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower powinien mieć lusterka jeśli uczestniczy w ruchu. Słuchawki absolutnie NIE ! Może jedna, ale nie dwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Sytuacja sprzed 2 lat, chodnik dla pieszych - koleś rowerkiem w słuchawkach na uszach taranuje od tyłu dziewczynę. Ofert - wybity bark. Rowerzysta nawet się nie przejął i pojechał dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Farada... ty zdrowy nie jesteś na umyśle... twoja agresja do tych kierowców, twoje upokorzenie... lecz się człowieku. Kiedyś jechałem śmierdzielem moim dieslem za takim pajacem jak ty. Jechałem wiejską szosą o szerokości z 3m... w pewnym momencie dojechałem do jadącego przede mną rowerzysty... jadę za nim dłuższą chwilę, a ten nic! Jedzie środkiem. Dodałem gazu by usłyszał silnik, NIC ! W końcu delikatnie jak tylko się dało zatrąbiłem klaksonem... i wtedy upokorzony cyklista się raczył odwrócić i zjechać... Dojechałem do niego i pytam: o co ci chodzi człowieku ? A wtedy nastąpiła eksplozja: A CO JA WAM ZAWSZE MUSZĘ USTĘPOWAĆ, NAWET TUTAJ !! ??? Tyle złości i żalu.. za co ??? Mialem za nim jechac 5 km w moim smierdzielu ? Co za niedowartościowani sa niektórzy cykliści... tylko wyjść i wypalić w 4 litery z buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści to bezkarna patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy zapomnieć biegaczach bo wypadków z wbiegnięciem pod samochód w słuchawka było już wiele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co poprawia bezpieczeństwo lub płynność ruchu ma sens. Być może zakaz w pewnych sytuacjach miałby sens, ale jeżeli rowerzysta jedzie zgodnie z przepisami to w czym problem. Kierowcom też można by zakazać: rozmawiania z pasażerami albo palenia papierosów, bo wtedy absorbują ich inne czynności poza kierowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści powinni jeździć, tylko tam gdzie mają wyznaczone i pozwalają na to przepisy z chodników dawno ich powinni pogonić a jak nie to 500 zł tak samo za słuchawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbierają nam wolność po plasterku w imię naszego bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wreszcie wprowadzą obowiązkowe OC dla tych użytkowników ruchu drogowego? Co mi po słuchawkach jak mam wgniecenie w aucie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak respektowanie i karanie pieszych za przechodzenie przez przejscie i rozmawianie przez telefon, kiedy nawet nie mysli łbem ruszyc i sie rozejrzec tylko lezie jak śnięta krowa, a jak co do czego to kierowca ma uważać, a pieszy to jkezus chrystus lub maria magdalena *** mac!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słuchawki tylko OC dla rowerzysty i Karta Rowerowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Odbierają nam wolność po plasterku w imię naszego bezpieczeństwa.
Masz 100% racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jak jedzie BMW,w ktorym audio tak nadaje,ze az karoseria trzeszczy,nawet jadacego obok na sygnale wozu strazy pozarnej nie uslyszy...,tak jest lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś oznaczenia dla rowerzystów,bo obecnie ta grupa jest całkowicie bezkarna.Jak zrobią jakąś szkodę to natychmiast uciekają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha,a,najgorzej jak ten przechodzacy przez przejscie pieszy z telefonem przy uchu trafi na kierowce odpisujacego akurat sms'a,wtedy to juz wgniecenie gwarantowane.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za zakazem głosują ci co nie jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...