Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie zmiana cen benzyny. Już wiadomo ile zapłacimy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Złodzieje jeb**e!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobić po 10 zł za litr, to 4 złote odprowadzą na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli nie podnosić podatków, a to jest ukryty podatek.W pis..du z takim pisem!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno niejaki żuk chce przyjmowac emigrantów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie straćić 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tanio przez miesiąc i kłuło w oczy morawieckiego... gamonie z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być gospodarka rynkowa. Co maja posły do ceny rynkowej oddajcie swoje diety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tka będzie taniej niż za PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakże, z czegoś trzeba opłacić Sadurską, ubogiego inaczej rydzola i resztę tej pisowizny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co narzekać, wystarczy nie głosować na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur wy znowu nas okradną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo może kosztować nawet 15 zlotych ważne, zeby pis nam nawet jednego uchodźcy nie wpuścił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
i tka będzie taniej niż za po.
 nie mam zamiaru bronić platfusów ale gdyby teraz baryłka ***yła do czasów gdy rządziło po to boje się pomyśleć ile kosztowałoby paliwo. przecież to ekipa jarosława polske zbaw powiedziała, że koniec z podnoszeniem podatków i mają konsultować zmiany z obywatelami, a na chwile obecną mają nas głęboka w pupie. co partia to lepsza w okradaniu nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Paliwo może kosztować nawet 15 zlotych ważne, zeby pis nam nawet jednego uchodźcy nie wpuścił
 Przecież wpuszczają a nawet sponsorują banderowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeszcze za pisowskiej sitwy nie tankowałem po 4.06 jak dwa lata temu na Orlenie. Robią dzieci jak króliki a my to mamy sponsorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. " TERAZ TO PALIWO MOŻE K*RWA I 7 ZŁOTYCH KOSZTOWAĆ" - tak Tusk powiedział w 2011 roku po wygranych wyborach samorządowych . Ja jak zapłacę dzisiaj 4.60 to nie będzie tragedią bo wiem że za te pieniądze nikt nie kupi sobie złotego zegarka czy kilku kamienic o których zapomni przy sporządzaniu zeznania majątkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Tuska benzyna była po 5,80. Do czyjej kieszeni szła kasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech nie wydają na premię czy podwyżki (i tak z naszej kasy) a przeznacza je na drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarosław, od siebie Polskę zbaw napisał:
No jeszcze za pisowskiej sitwy nie tankowałem po 4.06 jak dwa lata temu na Orlenie. Robią dzieci jak króliki a my to mamy sponsorować.
 Jak ci nie staje, to nie robisz dzieci eunuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukinkoty !!! i govna krew wypiją , takim zawsze mało nienażarte bestie niech kasy u twórcy piramidy skoków szukają biernackiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...