Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie zmiana cen benzyny. Już wiadomo ile zapłacimy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 o 15:50 Powrót do artykułu
Złodzieje jeb**e!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
zrobić po 10 zł za litr, to 4 złote odprowadzą na PIS.
0
Mieli nie podnosić podatków, a to jest ukryty podatek.W pis..du z takim pisem!!!!!!!!!!!
1
podobno niejaki żuk chce przyjmowac emigrantów?
-1
Jak nie straćić 500+
1
Było tanio przez miesiąc i kłuło w oczy morawieckiego... gamonie z nich
0
To ma być gospodarka rynkowa. Co maja posły do ceny rynkowej oddajcie swoje diety.
0
I tka będzie taniej niż za PO.
-1
a jakże, z czegoś trzeba opłacić Sadurską, ubogiego inaczej rydzola i resztę tej pisowizny
0
Po co narzekać, wystarczy nie głosować na PiS
0
Kur wy znowu nas okradną
0
Paliwo może kosztować nawet 15 zlotych ważne, zeby pis nam nawet jednego uchodźcy nie wpuścił
-1
undefined napisał:
i tka będzie taniej niż za po.
 nie mam zamiaru bronić platfusów ale gdyby teraz baryłka ***yła do czasów gdy rządziło po to boje się pomyśleć ile kosztowałoby paliwo. przecież to ekipa jarosława polske zbaw powiedziała, że koniec z podnoszeniem podatków i mają konsultować zmiany z obywatelami, a na chwile obecną mają nas głęboka w pupie. co partia to lepsza w okradaniu nas.
0
undefined napisał:
Paliwo może kosztować nawet 15 zlotych ważne, zeby pis nam nawet jednego uchodźcy nie wpuścił
 Przecież wpuszczają a nawet sponsorują banderowców.
0
No jeszcze za pisowskiej sitwy nie tankowałem po 4.06 jak dwa lata temu na Orlenie. Robią dzieci jak króliki a my to mamy sponsorować.
0
cyt. " TERAZ TO PALIWO MOŻE K*RWA I 7 ZŁOTYCH KOSZTOWAĆ" - tak Tusk powiedział w 2011 roku po wygranych wyborach samorządowych . Ja jak zapłacę dzisiaj 4.60 to nie będzie tragedią bo wiem że za te pieniądze nikt nie kupi sobie złotego zegarka czy kilku kamienic o których zapomni przy sporządzaniu zeznania majątkowego.
0
Za Tuska benzyna była po 5,80. Do czyjej kieszeni szła kasa?
-1
To niech nie wydają na premię czy podwyżki (i tak z naszej kasy) a przeznacza je na drogi.
0
jarosław, od siebie Polskę zbaw napisał:
No jeszcze za pisowskiej sitwy nie tankowałem po 4.06 jak dwa lata temu na Orlenie. Robią dzieci jak króliki a my to mamy sponsorować.
 Jak ci nie staje, to nie robisz dzieci eunuchu
0
sukinkoty !!! i govna krew wypiją , takim zawsze mało nienażarte bestie niech kasy u twórcy piramidy skoków szukają biernackiego
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: