Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Belgia: W wypadku zginęło trzech pasażerów busa z Lublina

Utworzony przez Gość, 26 czerwca 2010 r. o 16:15
Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia .Ale chyba czas najwyższy wprowadzić tachografy do tych busików kontrolować troszkę ich prędkości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy jeżdżą stanowczo za szybko.Bezpieczniejszy jest PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli kierowca szybciej jeździ niż myśli to nic nie pomoże. kontrole i surowe kary powinny być już dawno wprowadzone. wyrazy współczucia rodzinom ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiadomo z jakiej firmy przewozowej? komdolencje dla rodzin ofar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######album.gva.be/foto/dodelijk-ongeval-...260279-jpg.aspx tu sa zdjecia z tej masakry!!!! kondolencje dla rodzin ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pozwolił busom wykonywać przewóz osób?Jechałem raz takim do niemiec.Jeden kierowca który jechał do Mancheim i po kilku godz wracał.Niewyspany zmęczony i możę jezdzić a w kraju karze się kierowców którzy przekroczyli kilka minut czas pracy.Każdy bus wykonujący przewozy powinien mieć tacho i ITD powinna kontrolować takie pojazdy częsciej.Ale w takim dzikim kraju to wszystko jest na opak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wie może ktoś czy kierowca przeżył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Kto pozwolił busom wykonywać przewóz osób?Jechałem raz takim do niemiec.Jeden kierowca który jechał do Mancheim i po kilku godz wracał.Niewyspany zmęczony i możę jezdzić a w kraju karze się kierowców którzy przekroczyli kilka minut czas pracy.Każdy bus wykonujący przewozy powinien mieć tacho i ITD powinna kontrolować takie pojazdy częsciej.Ale w takim dzikim kraju to wszystko jest na opak.
JA NIE WIEM LUDZIĘ CO WY WIECIE O TEJ PRACY!? CZYTAJMY ZE ZROZUMIENIEM TO NIE DO KOŃCA KIERWCA BUSA ZAWINIŁ , CO ZA BARANY!!! TERAZ ODRAZU WSZYSCY ZE KIEROWCA BUSA , TAM BYŁA CIĘŻARÓWKA KTÓRA ZNAM TĄ TRASE I KIEROWCÓW TIR-Ów CZĘSTO NIE PATRZĄ W LUSTERKA GDY ZMIENIAJA PASY , A CO MIAŁ POWIEDZIEC ŻE ZROBIŁ TO CELOWO?!, DOMYŚLAM SIĘ KOGO TO BUS I MAM NADZIEJE ŻE KIEROWCA ŻYJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiry myślą ze królują na trasach a busami nie jeżdżą leiki chłopaki znają się na rzeczy. kondolencje dla rodzin ofiar kierowca mam nadzieje ze przeżył żeby mieć szanse sie bronic a wiadomo z jakiej firmy bus.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
tiry myślą ze królują na trasach a busami nie jeżdżą leiki chłopaki znają się na rzeczy. kondolencje dla rodzin ofiar kierowca mam nadzieje ze przeżył żeby mieć szanse sie bronic a wiadomo z jakiej firmy bus.....
z jakiej firmy bus??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej firmy przewozowej byl bus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
tiry myślą ze królują na trasach a busami nie jeżdżą leiki chłopaki znają się na rzeczy. kondolencje dla rodzin ofiar kierowca mam nadzieje ze przeżył żeby mieć szanse sie bronic a wiadomo z jakiej firmy bus.....
Tiry zwalniają jak ktoś przed nimi zwalnia, a busami na przewozach jeździ się nie spiąc po 2-3 dni małolato, i tylko na tym się chłopaki znają, że trzeba zap...ć 170 km/h żeby dowieźć i odebrać na czas, tak jak Ty na tych chłopakach i ich atrybutach Wyrazy współczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jeżdżą kierowcy busików, najlepiej wiedzą ci, którzy korzystają z ich usług. Raz zdarzyło mi się jechać z kierowcą (nie było kierowcy na zmianę, jeden facet prowadził przez 22 godzin z króciutkimi przerwami na toaletę), który jechał naprawdę szybko i w dodatku rozmawiał przez telefon. Nie słuchawki ani zestaw głośnomówiący, po prostu trzymał telefon w jednej ręce, a drugą wykonywał niezbedne manewry! Na uwagi pasazerów nie zwracał uwagi, jeszcze sie oburzał! Wiecej z nim nie jechałam. Na szczescie sa rowniez solidne firmy, ktore dbaja o bezpieczenstwo i komfort pasazerow. ten wypadek mógł być po prostu nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze zdjęć z miejsca wypadku nie wynika raczej by była to firma przewozowa, bus nie jest przeszklony, może bus był z jakiejś firmy i jechali jej pracownicy lub coś w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był bus przewoźnika - podejrzewam, że to bus pracowniczy. Pracuję na zachodzie i jeździmy takim samym. Bardzo współczuję rodzinom i bliskim ofiar (*) (*) (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem bardzo ciekawa jaki to był przewoźnik ? i wiem tez ze to nie był przewóz pracowników tylko ludzi jeżdżących z Lublina do Belgii ,jeżdżę od wielu lat busami i tez maja takie nie całkiem oszklone , a i czas przyjazdu do Antwerpii tez jest tak jak zazwyczaj z piątku na sobotę ..................... wyrazy współczucia dla rodzin ofiar [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre busy są przeszklone tylko tam, gdzie siedza ludzie, a tam gdzie bagaze wszystko jest zabudowane. na zdjeciu widac ze akurat cala ta czesc z ludzmi zostala zgnieciona, wiec byc moze byly tam szyby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo z jakej firmy przewozowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasu do czasu świadcze tako usłoge do Holandi . Pierwsze pytanie pasażera jest na kturą będzie na miejscu, ludzie 1400 km i pyta sie o kturej bendzie, jak sie jedzie 24 h to zadłógo bo inno firmo jechał 15 h . To teraz zapytam czyja wina że chłopaki tak szybko jeżdzo . wyrazy współczucia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...