Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Belgia: W wypadku zginęło trzech pasażerów busa z Lublina

Utworzony przez Gość, 26 czerwca 2010 r. o 16:15
z jakiej firmy był ten bus????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Na razie nie udało się ustalić tożsamości kierowcy, który zginął w wypadku. Wiadomo, że był to Polak, zatrudniony przez belgijskją firmę." To cytat z www.tvp.info , z wczoraj z godziny 20:35 , czy nadal nie wiadomo nic o tym czyja to firma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A wie może ktoś czy kierowca przeżył?
kierowca przeżył - ma połamane nogi i zabitych na sumieniu aż do śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodzin, ale to kierowcy ponoszą winę. Z Polski wyjeżdzają np. w piątek, w sobotę są rano w Belgii , mają do rozwiezienia pasażerów pod różne adresy.Na wypoczynek mają około 4-5 godzin i ruszają po paseżerów jadących do Polski, po drodze zabierając ludzi na terenie Holandii i Niemiec. W Polsce są w godzinach rannych w poniediałek i po odpoczynku we wtorek wyruszają ponownie do Belgii ,aby znów zabrać ludzi do Polski i tak w kółko.Korzystałam z takich wyjazdów 2 razy , mam znajome które bywają stałymi klientkami takich kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
długo tak jeździłam i przesiadłam się na samolot , też bałam się nieraz kiedy wiedziałam , jak to się odbywa - odpoczynek kilku godzinny zaledwie i z powrotem 24 h w drodze . Bardzo współczuję rodzinom ofiar !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne kondolencje dla rodzin. Proszę o kontakt. 506-012-886
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
tiry myślą ze królują na trasach...
Ze tak powiem w du*** byłaś i gówno widziałaś a pie******* jak byś chociaz raz jechała ciezarówką. siądź psito za kierownice i sie przejedz a dopiero potem uważaj ze ciezarowki to krolowie. napewno sa glaby ktorzy tak uwazaja ale nie wszyscy wiec nie osadzaj wszystkich kierowcow. i gdyby nie te TIRy jak to mówisz to byś nie miała co wpierd***ć i do gara włożyć. pozdro dla Ciebie znawczyni kierowców i ciężarówek a co do wypadku tak musiało być i chu* życia im nie wrócisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...