Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beniaminek wraca do A klasy

Utworzony 21 kwietnia 2016 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Czy może mi ktoś wytłumaczyć tytuł tego artykułu bo nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam to rozkminiałem i dalej nie wiem o co chodzi, przecież pewnego spadku nie mają, o tym że chcą się wycować z okręgówki też tu nie pisze... Więc o co kaman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adekwatnym tytułem do tego materiału jest "dziennikarzyny" pseudosportowi z Dziennika Wschodniego prezentują poziom c-klasy. Nie pojmuję tego jak to możliwe że przez tyle lat nikt nie reaguje na to co jest wypisywane w tej gazecie. Wiem że to nie The New York Times ale pewien poziom przyzwoitości należałoby zachować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie okręgówki opisane a gdzie relacje z chełmskiej kogo obchodzą śmieszne problemy Różanki która utrzyymanie ma w kieszeni a gwiazdom się trenować nie chce trenerze proponuje gwiazdeczki posadzić na ławę podobało mi się Pana podejście do treningu ale teraz coś nie gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...