Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Granda, młodzi spłacają kredyty po dwadzieścia lat i płacą czynsze. Oto cały PiS i jego populizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autorki: Pani Ewelino, polecam zapoznanie się z zasadami interpunkcji. W artykule roi się od zbędnych przecinków. Błędy nie tylko rażą odbiorców, ale także nie świadczą najlepiej o Pani warsztacie dziennikarskim. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku !!! ja na swoje mieszkanie płaciłem ciężkie pieniądze w zakładzie pracy przez 40 lat, to mieszkanie powinienem otrzymać za darmo, a niestety pozbawiono mnie jego nabycia przez takich jak TY młodzieńcze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest z 19:31. Nie płacił Pan za mieszkanie całe życie, tylko za jego wynajem lub czynsz, a to jest różnica. Właśnie przez bonifikaty rodzi się nierówność w społeczeństwie. Bo przykładowo moi rodzice musieli ciężko harować, wiele rzeczy sprzedać i wziąć kredyt na 25 lat, żeby móc kupić swoje mieszkanie. A inny sąsiad obok cały życie płacił tylko czynsz i mieszkanie wykupił od spółdzielni za 1000 zł. Więc gdzie tu jest równość? Bo jakoś jej nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...