Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepiej jak te panie się modlą w takiej intencji, niż miały by kogoś obgadywać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obłęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęd !!!!!! . jestem katolikiem ale nie sposób zrozumieć głupoty ludzkiej
0
szkoda gadać
0
Chore!!! Nie miesza się kościoła do polityki!!! Ci ludzie są chorzy na głowy. Współczuję i będę się za was modliła.
0
biedni samotni nieszczęśliwi ludzie takimi akcjami próbują zwrócić uwagę na siebie
0
Czy też modlą się za żoneczkę i teścia pana Duqy ? Może się nawrócą ?
0
Pomódlmy się wspólnie za Plastusia Dudusia. 
0
sekta...
0
bezrobocie rośnie w miastach rządzonych przez PiS ale najważniejsze, że urzędnicy jeżdżą na pielgrzymki do Częstochowy a same miasta są zawierzane Maryi i Jezusowi
0
XXI wiek a czuje się jak w średniowieczu
0
Nie zdążył spełnić choćby jednej obietnicy a ci już się za niego modlą?! Lublin pozdrawia Ciemnogród z Białej!
0
Tez się pomodlę za Pana Prezydenta, tak jestem oszołomem katolickim talibem z wyższym wykształceniem, z miasta, mam wspaniałą rodzinę i jestem zaprzeczeniem pospolitego leminga. Pozdrawiam
0
Właśnie na takich ludziach żeruje Kaczyński - głupiutkich i zacofanych, nimi łatwo się steruje ...
0
Czuby są w Lublinie! Macie już określenie dzielnicy. Czy ono odnosi się do Waszego miasta? Znowu Wam z racji na niepełnosprawność polityczną – Stolico Kultury Europejskiej (nieomal, a wyszło koko koko) spuszczą Kamińskiego lub inne dobro! Wpisy dyskryminujące katolików pokazują jaki w kraju jest syjonizm, a nie antysyjonizm? Widać, kto w Polsce jest prześladowany? Komu odmawia się praw do wyznawania wiary publicznie? Komu szkodzi, że część bialczan modli się za pomyślność Andrzeja Dudy? Możecie wysławiać swoich bożków od palenia kotów i chodzenia w skórach? Kto wam zabrania?
0
rzygam budyniem
0
O Boże - po takich modłach chyba będzie to Andrzej POBOŻNY! Polska już miała królów: Henryka Pobożnego i Bolesława Pobożnego i obydwaj przegrali Polskę! Nie daj BORze, aby to zrobił Andrzej P... Duda!
0
Sądzą że będzie aż takim chu...wym prezydentem, że aż msze trzeba za niego zamawiać? Dajcie mu szansę...
0
"Nowenna o błogosławieństwo i łaski potrzebne do pełnienia funkcji. Tak wierni z parafii w Białej Podlaskiej wspierają prezydenta elekta Andrzeja Dudę" A teraz wszyscy będziemy śpiewać _ OJCZYZNĘ WOLNĄ RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE {duda}
0
wojujący ateizm jest to choroba, którą jednym cięciem leczy wojujący islamista (ME)
0
Bardzo dobrze :)
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: