Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Otworzyć te kłódkę. Dajcie ludziom normalnie przejść, tymbardziej w dzień. Zamykajcie sobie na noc i to będzie rozwiązanie dobre dla wszystkich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli przejście jest na gruntach przekazanych pod ogrody działkowe to o zamknięciu bramy decyduje samorząd ogrodu. Prezes ogrodu z zarządem odpowiadają za bezpieczeństwo i decydują. A może jest inne wyjście w tej sprawie? Władze samorządu miejskiego niech myślą !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może przenieść działki poza miasto? Gdyby zrobić referendum działkowicze nie mieliby szans. Czy to jest uprzywilejowana grupa ludzi? Niech mieszkańcy kwartału Parkowa, Al. Jana Pawła II, Sidorska, Al. 1000-lecia zamkną Zofii Las. Wszystkie przywileje otrzymane za komuny powinny zostać zlikwidowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamknąć Obwodnicę: skończą się wypadki na obwodnicy - nareszcie. Jest jeszcze ścieżka od Brzeskiej do Orzechowej. Tam to jest fajnie dopiero: wzdłuż rury ciepłowniczej. czyt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy pani Katarzyna Matejuk urwała się z choinki ??? przecież jako członkini R.O.D dostaje zaproszenia na Walne Zebrania gdzie są podejmowane i przyjmowane lub nie różne uchwały , gdyby zaszczyciła swoją obecnością Walne Zebranie mogła by w wolnych wnioskach odnieść się do podnoszonego przez nią problemu a nie teraz zabierać tak cenny czas dla pana posła Abramowicza i skarżenia się na prezesa i zarząd R.O.D który zgodnie z wolą większości działkowców zrealizował podjętą uchwałę .Jeszcze słowo do pana Jerzego Duni z całym szacunkiem do pana osoby jako istota myśląca powinien pan wiedzieć że w opisanym w artykule ciągu komunikacyjnym pomiędzy ul.Narutowicza , a Alejami 1000 lecia znajduje się łąka która zapewne jest czyjąś własnością którą pan i panu podobni wydeptują i nie koniecznie za zgodą właściciela więc reasumując będąc istotami myślącymi przenieśmy się na szlaki komunikacyjne wyznaczone i utworzone dla nas a te dwa kilometry więcej to zainwestujmy we własne zdrowie bo jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch ... !!! pozdrawiam serdecznie i z góry przepraszam jak czymś uraziłem .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: