Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I dobrze. Dzisiaj człowiek boi się zatrzymać, bo nie wie, czy nie zrobi ludziom niedźwiedziej przysługi, gdyż ten jadący sąsiednim pasem przejedzie po ludziach byle szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie boi się zatrzymać? Co Ty za głupoty piszesz kolego. Sprawa prosta jak budowa cepa. Dojeżdżasz do przejścia dla pieszych, to Twoim i innych kierowców jest zasrany obowiązek zatrzymać się i umożliwić pieszemu przejście przez jezdnię. Takie prawo obowiązuje w wielu krajach i jakoś nikt z tego powodu włosów z głowy nie rwie. To się nazywa uprzejmość kierowców. Nie ma potrąceń na przejściach, kolizji itd. Nikt nie mówi : "wyskoczył mi z za autobusu", "wbiegł mi pod koła", "nagle wtargnął na drogę".....Dlaczego??? Bo wszyscy kierowcy zatrzymują się przed przejściem. A jeśli się ktoś nie zatrzyma to już wiadomo, że to ciemnogród polak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie boi się zatrzymać? Co Ty za głupoty piszesz kolego. Sprawa prosta jak budowa cepa. Dojeżdżasz do przejścia dla pieszych, to Twoim i innych kierowców jest zasrany obowiązek zatrzymać się i umożliwić pieszemu przejście przez jezdnię. Takie prawo obowiązuje w wielu krajach i jakoś nikt z tego powodu włosów z głowy nie rwie. To się nazywa uprzejmość kierowców. Nie ma potrąceń na przejściach, kolizji itd. Nikt nie mówi : "wyskoczył mi z za autobusu", "wbiegł mi pod koła", "nagle wtargnął na drogę".....Dlaczego??? Bo wszyscy kierowcy zatrzymują się przed przejściem. A jeśli się ktoś nie zatrzyma to już wiadomo, że to ciemnogród polak.
Nie wprowadzaj innych w błąd! Przepis dający bezwzględne pierwszeństwo dla pieszych nie został zaakceptowany przez sejm. Kierowca jadący lewym pasem ten który nagrywał nie miał obowiązku zatrzymania się przed przejściem. Zatrzymując się zrobił pułapkę dla kierowcy jadącym prawym pasem i w takim przypadku ten powinien zatrzymać się bezwzględnie. Takie zachowanie kierowcy na lewym pasie zachęca pieszych do rozpoczęcia przechodzenia i stwarza dla nich ogromne zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego też na takie przepuszczanie pieszych można sobie pozwolić, kiedy nie ma się jakiegoś pojazdu na ogonie i, w dodatku, nic nie jedzie z naprzeciwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...