Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała podlaska > 500 zł za udaną lekcję

Utworzony przez belfer, 5 kwietnia 2008 o 20:56
Panie Marku. Czy to nie jest przypadkiem prezent od tatusia? Czy tylko zbieżność nazwisk?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lekcja Emilki Jaskółki była najlepsza. Nie wiem, czym kierowało sie jury, ale to właśnie ta drobna osóbka poprowadziła prawdziwą lekcje wychowania fizycznego, wykorzystując tylko i wyłącznie własna wiedzę, umiejetności oraz rekwizyty, które sama przygotowała. Podejrzewam, że póki co, nie każda szkoła dysponuje projektorem, a nawet jesli, to raczej wykorzystywany jest on do innych celów, niż do 3-minutowego pokazu występu mistrzyni gimnastyki, na lekcji WF. Wrażenie robiły również lekcje, gdzie wyselekcjonowane grupy prezentowały swoje umiejętności, ale jeśli, zdaniem oceniających, tak mogą wyglądać zajęcia z WF-u, to chyba tylko wtedy, gdy ćwiczyć na nich będą wybrani uczniowie. A co z pozostałymi? Jaką mają mieć motywację? ...Chyba, że nie chodziło o najlepszą lekcje wychowania fizycznego, ale o najefektowniejszy pokaz . Należało by wówczas zmienić nieco nazwę konkursu, a przynajmniej sprecyzować oczekiwania. Podejrzewam, że gdyby jasno było to określone, lekcja Emilii bezsprzecznie byłaby najefektowniejsza. I jeszcze jedno: zupełnie nie rozumiem, jak można mieć uwagi do złego ustawienia grupy, poprzez co kamara, rejestrująca lekcję, nie uchwyciła wszystkiego lub też najważniejszego?! Do tej pory przekonanie moje było takie, że lekcje prowadzone są dla tych, krórzy w niej uczestniczą, ale teraz mam już wątpliwości... Czyżby najważniejsze było, żeby jak najlepiej wypaść przed kamerą ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: