Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwię się, że to skrzyżowanie nie zostało zrobione już dawno podczas remontu całej obwodnicy. Już tyle kraks i wypadków tam było i dopiero po 5 latach cokolwiek ruszyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo... tylko Rondo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj cudem parę minut po godzinie 12 uniknąłem zderzenia z pojazdem wyjeżdżającym z Francuskiej który skręcał w lewo w stronę Warszawy, ja jechałem w stronę Terespola. Musiałem ostro hamować aż do zatrzymania. W pojeździe miałem żonę i 1,5 roczne dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była już taka "inteligentna inaczej" sygnalizacja na Witoroskiej. Mocno zachwalana i promowana przez poprzednich włodarzy miasta.Kto tamtędy jeżdził, ten wie jak to wyglądało. Teraz nowe władze chcą zrobić podobny pie...lnik na międzynarodowej trasie ? Na pewno zostanie wybrana najtańsza oferta, bo co można zwojować za 300 tysięcy. /Niedawno dowiedzieliśmy się jakie są koszta utrzymania obwodnicy/. Panie Dariuszu niech się pan nie da podpuścić. Takie rozwiązanie, to z dużym prawdopodobieństwem paraliż na tej międzynarodowej trasie , zaraz po uruchomieniu sygnalizacji. Być może więcej wypadków jak do tej pory. Ten, kto promuje powyższe rozwiązanie, być może nieświadomie, ale ociera się o sabotaż. Rondo, i tylko rondo. Tutejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34 tysiące projekt. Ktoś musi zarobić, to chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...