Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak mniemam, to jakaś osobista niechęć do poprzedniego prezydenta Andrzeja Czapskiego pcha prezydenta Stefaniuka pod Wólke Plebańską zamiast korzystać ze zurbanizowanych terenów przy E-30 (Północna), choćby w celu sprawdzenia czy ma sens tworzenie SSE. Moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu, lepiej lotnisko zaorać i zasadzić las- o ile Antek Partyzant Minister Obrony Narodowej nie zechce ponownie "wcielić" lotniska do Ludowego Wojska Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest... w pewnej części masz rację że powinno się wykorzystać tereny wokół obwodnicy przy Północnej ale co idzie o lotnisko to nie masz racji czy się komuś podoba czy nie lotnisko zawsze będzie a ja osobiście tęsknię żeby obiekt znów przejęło wojsko !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Guest 1 i 2... Ja wiem że czasami jest dobrze pomarzyć ale w sprawach gospodarczych najlepiej jest jednak trzymać się jakichś realiów... Lokalizacja jak na lotnisko wojskowe nawet jest i niezła, jednak strefa ekonomiczna powinna mieć lepsze połączenie drogowe to raz. A po dwa... to czyżby się szykowało ocieplenie na kierunku wschodnim??? Do ogłaszania coraz to nowszych sankcji żadna strefa nie jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...