Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska > Dziś piknik lotniczy

Utworzony przez siwy z Cici, 2 sierpnia 2008 r. o 14:39
...a do kogo mam wystompić ze skargom i o odzkodowanie za te latanie nad Naszym Niebem? ...bo mi z przestracha piwo wyleciało z renki i siem rozwaliło no i nie wżysto w ten dzień upalny zdonżyłem zlizać ...a chałas to był taki rze koles mało co siem nie zażygał !!! czekam na odpowiedć w Naszej Altance pod Naszym Sklepikiem w Ciciborze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
...a do kogo mam wystompić ze skargom i o odzkodowanie za te latanie nad Naszym Niebem? ...bo mi z przestracha piwo wyleciało z renki i siem rozwaliło no i nie wżysto w ten dzień upalny zdonżyłem zlizać ...a chałas to był taki rze koles mało co siem nie zażygał !!! czekam na odpowiedć w Naszej Altance pod Naszym Sklepikiem w Ciciborze
A zgłośi sie siwy do kogo hcerz,ia tam barco lóbie iak mi samolot lata nad głowom a że ty iesteś dópek to tylko tfoja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujmniewdupesiwy !!! Fajno grypsójesz zasrancó za to morzeż postawidź mi piwko pod Naszym Sklepikiem w Naszej Altanie w Cici i nie dzienkuj za ten zazcyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
pocałujmniewdupesiwy !!! Fajno grypsójesz zasrancó za to morzeż postawidź mi piwko pod Naszym Sklepikiem w Naszej Altanie w Cici i nie dzienkuj za ten zazcyd
siwy rzebys sie głombie ze mnoł napjł to ci dóóóóórzo brakóje gupi baranie,pszyjedź do moiego sklepu paiacó to w morde dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
...a do kogo mam wystompić ze skargom i o odzkodowanie za te latanie nad Naszym Niebem? ...bo mi z przestracha piwo wyleciało z renki i siem rozwaliło no i nie wżysto w ten dzień upalny zdonżyłem zlizać ...a chałas to był taki rze koles mało co siem nie zażygał !!! czekam na odpowiedć w Naszej Altance pod Naszym Sklepikiem w Ciciborze
Siwy,ale ty głupi jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu porąbańcy się "wypowiadają", deb***izm nic więcej !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...