Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska > Katolickie gimnazjum najlepsze w mieście

Utworzony przez gimnazjalista świecki, 16 czerwca 2008 r. o 08:10
Katolickie gimnazjum najlepsze w mieście.Bo jest tylko jedna tego typu szkoła w mieście.No i z kim miała rywalizować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolickie liceum też najlepsze! Była pracownica walczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie o sprostowanie Świadectwa Pracy Ale z Katolickim w Katolandzie nie ma najmniejszych szans na wygraną. Ale o tym Marek nie piśnie bo „katolik” przecież i nie wolno mu kalać czarnego gniazda!!! Rzygać się chce!!! Bleeeee!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Katolickie liceum też najlepsze! Była pracownica walczy w Sądzie Okręgowym w Lublinie o sprostowanie Świadectwa Pracy Ale z Katolickim w Katolandzie nie ma najmniejszych szans na wygraną. Ale o tym Marek nie piśnie bo „katolik” przecież i nie wolno mu kalać czarnego gniazda!!! Rzygać się chce!!! Bleeeee!!!
To sobie rzygaj... A ta była pracownica to woźna co nie chciała pracować - olewała pracę przez 2 lata więc ją zwolniono. A potem przyszła żeby wydać świadectwo że zajebiście pracowała itp. W państwowej szkole - czytaj świeckiej dawno by ją wykopano kopem w d***! Ale przecież to katoland wieć sie pieprzono z wyrzuceniem leniucha przez 2 lata. żenada! ... także jak coś piszesz to najpierw sprawdź Wishimulaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATOLIK jest bezkonkurencyjny pod każdym względem , tu naprawdę liczy się uczeń i jego rozwój , a wyniki mówią same za siebie więc reszta komentarzy zbędna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik, nie jest taki wspaniały. Sama do niego chodziłam, każdemu nauczycielkow zalezy na wyniku, a nie na uczniu. Nauczyciele nic nie uczą a tylko się drą. Oto realia tego waszego wielkiego katolika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anabel napisał:
Katolik, nie jest taki wspaniały. Sama do niego chodziłam, każdemu nauczycielkow zalezy na wyniku, a nie na uczniu. Nauczyciele nic nie uczą a tylko się drą. Oto realia tego waszego wielkiego katolika
Bzdury wypisujesz. Ja i mój brat skończyliśmy tą szkołę i nigdy żadnego drącego się nauczyciela nie spotkaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodziezy wybierajacej sie na medycyne odradzam katolickie gimnazjum w Bialej Podlaskiej. Moim zdaniem nauczanie chemiii w tej szkole to calkowita porazka. Jesli mi nie wierzycie to porozmawiajcie z uczniami lub ich rodzicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...