Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska > Sąd przyznał byłemu więźniowi 5 tys. zł odszkodowania

Utworzony przez a,a, 12 czerwca 2008 o 11:21
Przecież to jest więzienie, a nie sanatorium. Czasami rodzina wieloosobowa nie ma więcej niż 3 m na osobę. A w celi ma być lepiej jak w domu? Przecież to ma być kara za jakieś poważne przewinienie, a nie wakacje od roboty. Wszystko poprzewracane jak na Księżycu........................!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no to CURWA już parodia prawa. Płacić więźniowi. CURWA gdzie ja żyję
0
ot to polska właśnie...
0
Brawo Sąd, acz kwota mogła być wieksza. Wieźniowie maja prawo odbywac kary w cywilizowanych warunkach.
0
Żenada 5tys za to bo mu się nie podobało.... .Może ja też będę pisał skargi bo mam zbyt mało m2 w domu.... . A te przepełnione cele jedna rada nie wysyłać do kryminału na sankcje za hoooj wie co a wiele takich przypadków jest a później płaczą że więzienia przepełnione
0
Paranoja. I niech ktoś powie, że przestępcy w RP nie mają lepiej niż ich ofiary. Czy ten bandyta naprawił krzywdy wyrządzone swoim ofiarom? Bandyta ma siedzieć w warunkach takich jakie są, przecież państwo przestępców nie sieje. Teraz taki bandzor pomyśli, ze dobrze jest kogoś okraść, bo chapnie kasy od swojej ofiary i jak pójdzie siedzieć to mu jeszcze za to zapłacą.Dobrze zmotywował sąd bandziorów!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: