Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biały dym nad Kaplicą Sykstyńską - wybrano papieża!

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 13 marca 2013 o 19:15
W końcu. Już bałem się lodówkę otworzyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Muzin ?!
0
Dziwisz !!! Znowu Polak ?!
0
13.3.13 ...mówi Wam to coś? ...wszelkie anormalne odpowiedzi mile widziane ;-))) pa do kolejnego...
0
Gdyby miały sprawdzić się różne przepowiednie jest bardzo prawdopodobne.Ja jednak myślę,że nie.
0
Gość napisał:
Dziwisz !!! Znowu Polak ?!
Absolutnie.
0
a może B17 ?
0
sługa napisał:
13.3.13 ...mówi Wam to coś? ...wszelkie anormalne odpowiedzi mile widziane ;-))) pa do kolejnego...
Tak. i 19 ma trzy 3 i 6 - 2 trójki Wszystko zgodnie z przepowiednią!
0
Czyli co ? Brać kredyt i go przepić i nie spacać ? ...wszak koniec świata tuż tuż ? ...eeeee to trochę ryzykowne...
0
Dla mnie może być i Siuks - tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
0
Szok! zdjecia nowego Papieża już w sieci do pobrania z tego linku poprostu nie mogę w to uwieżyć http://hostujmy.pl/download/26069/Tk3Nzc
0
absty napisał:
Dla mnie może być i Siuks - tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
Gdyby faktycznie cię to nie obchodziło, to byś nie wywewnętrzniał się na forum.
0
sługa napisał:
13 – tajemnicza energia mogąca przynieść zarówno destrukcję, zniszczenie jak i szczęście. Przestroga, aby być ostrożnym. Może oznaczać gwałtowną przemianę, która niszcząc stare daje jednocześnie początek czemuś nowemu Kilkucyfrowe liczby – interpretuj biorąc pod uwagę znaczenie poszczególnych liczb. Do tych interpretacji podchodzę sceptycznie.
0
Filipińczyk Papieżem !!! Wiedziałem !!!
0
Czy Ty masz jakieś nadprzyrodzone zdolności?
0
Gość napisał:
Czy Ty masz jakieś nadprzyrodzone zdolności?
Każdy z nas ma ! Tylko nie każdy o tym wie.
0
Gość napisał:
Każdy z nas ma ! Tylko nie każdy o tym wie.
Ale mylić się jest rzeczą ludzką-prawda? To ja mam również. Wracając do meritum to wybrany papież wywarł na mnie przeogromnie pozytywne wrażenie.Człowiek niesamowicie skromny i pokorny. Kościół pod przewodnictwem tak wspaniałego Papieża zakonnika ma szansę zmiany na lepsze.
0
Fajny charakter ma Ten nowy papież...
0
Gość napisał:
Ale mylić się jest rzeczą ludzką-prawda? To ja mam również.
Amen ! Stawiałem na Filipińczyka, bo też miał bardzo duże szanse, ale widocznie miało byc inaczej.
0
Wydaje się być naprawdę dobrym człowiekiem, ciesze się, że go wybrano, budzi moje zaufanie . Dobrze,że jest z daleka, myślę, że poradzi sobie z ułożenie spraw watykanskich . Szkoda tylko, że jest już w siłę wieku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: