Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białystok: UFO na filmie od Internauty

Utworzony przez Dan, 19 sierpnia 2010 r. o 09:36
Obstawiam że to Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, MSK widać ja codziennie jako zapalone intensywne swiatło przelatujące w różnych kierunkach.Kideyś miałem programik do sledzenia satelit chyba Orbitron się nazywał wtedy mozna było ławtwo zobaczyć co w tej chwili przelatuje nad głową. To napewno była stacja. Widziałem bardzo często to zajawisko na niebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny chiński lampion. WOW mamy UFO:D heheheheh Pozdrawiam łowców UFO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrku z Białegostoku... możesz śmiało iść z tym filmem do Discovery Channel ))) Mnie mimo wszystko bardziej przekonuje ten filmik: http://www.joemonster.org/filmy/11605/UFO_pierwszy_raz_z_bliska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego to bujda jest a nie żadne UFO u mnie tzn dwa dni temu przez pół godziny latało to samo i tak samo jak opisujesz ze 30 m nad ziemią a wszystko to podczas tej nocy co gwiazdy spadaly czy cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mav napisał:
kolego to bujda jest a nie żadne UFO u mnie tzn dwa dni temu przez pół godziny latało to samo i tak samo jak opisujesz ze 30 m nad ziemią a wszystko to podczas tej nocy co gwiazdy spadaly czy cos takiego
chłopie no co ty!! gwiazdy nie tak spadają, to na moje oko samolot. gwiazda leci tylko 2 sekundy i się spala i zostawia slad za sobą, doucz sie zanim coś napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samolot lecial i tyle xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez takie cos czesto widze przy czystym niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko lampiony do kupienia w każdym domu aukcyjnym. Puściłem coś takiego nad moją miejscowością, na drugi dzień połowa mieszkańców mówiła o latającym ufo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytaty z artykułu: 1. "Obiekt poruszał się w linii poziomej, równo, jednostajnym ruchem" 2. "Nie zmieniał prędkości ani wysokości. Leciał idealnie prosto, jak poprzedni. Sądziłem, że to może jakiś lampion. Ale one lecą pionowo w gorę, a nie idealnie prosto w linii poziomej". To w końcu jak leciały? Na tym filmie "obiekty" się nie poruszają, na początku filmu i na końcu są w tym samym pubkcie(tzn. ręka "kamerzysty" się porusza, ale w odniesieniu do stałych punktów nic się nie rusza. Dobry metoda na swoje 5min w życiu ;P I kto się na to nabrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co to mogło być hmm?...ja wiem to takie coś co lata i ląduje na lotniskach...chyba to się nazywa samolot (ze światłem ostrzegawczym)..i wiecie co on też lata poziomo ;O...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to Samolot który własnie wystartował. mógł to być nawet mały prywatny samolot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe. czyżby ostatnio modne latające lampiony gośc wziął za UFO. Tylko pogratulować. "Jakby płonął"- hehe, bo lampion płonie. Kurde! A to się narobiło!!! hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo widzialem jakies 2tyg temu w lublinie to byla kula jakby ognia,wydawalo mi sie ze to balon czy motolotnia ale zero szumu jakiegos dzwieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...