Co prawda nie o Lublin tu idzie a o Białystok ale pokazuje to jak niekompetentni i bez poczucia odpowiedzialności są stosowne służby !a właściwie ludzie w takich firmach zatrudnieni ! bo każdej niemal tragedii można zapobiec tylko musi być ktoś kto potrafi MYŚLEĆ a przede wszystkim na kadrze spoczywa taki OBOWIĄZEK a z tym jak widać jest bardzo źle i tak samo było źle jak zginął młody chłopak na szkolnym boisku który tylko grał w piłkę z kolegami i tu lepsze spostrzeżenie więcej rozwagi -rozsądku i kompetencji wykazała Pani Woźna która wołała o pomoc do stosownych instytucji że ogrodzenie jest pod napięciem pani dyrektor która powinna zareagować nie zrobiła w zasadzie nic !- elektrycy chyba z pogotowia choć uważają się za fachowców też nic nie zrobili bo stwierdzili że to nie ich rejon ba nawet niemocą władzy wykazał się Policjant o zgrozo który powinien stać na straży ładu i porządku i zareagować mógł skoro nie było na elektryków mocnego powinien zawiadomić prokuraturę ale tego też nie zrobił choć mógł !- w końcu gdyby ktoś ten cholerny prąd wyłączył DO TRAGEDII BY NIE DOSZŁO -a tak chłopak zginął a winnych NIE MA jak określiła to pani sędzina tylko jak określiła by gdyby to jej dziecko ZGINĘŁO czy też wykazała by się ona czy jej koledzy po fachu taką ignorancją !? I jakaż to zbieżność jakie podobieństwo sytuacji też tam mogło dojść do tragedii i zamiast natychmiast wyłączyć zasilanie energetyczne to fachowcy klucza szukają a powinni zacząć od wyłączenia prądu ! ,ludzie jeżeli ten dyrektor nie zareaguje zgodnie ze swoimi kompetencjami i nie wezwie na dywanik czy paru nie zwolni to sugeruję że i on nie ma kompetencji kierowania firmą !I warto by fachowcy z naszego podwórka na takich błędach się uczyli !-choć nie powiem kiedyś wyczułem gaz na klatce zadzwoniłem na Lubelskie Pogotowie Gazowe to choć dłużej i trudniej było się mi dodzwonić to po przyjęciu zgłoszenia i udzieleniu mi przez przyjmującego zgłoszenie paru dobrych rad fachowcy przyjechali błyskawicznie aż byłem zdziwiony i mile zaskoczony że dbają o bezpieczeństwo i oby tak dalej oraz w wielu innych służbach !.Co jak widać w niektórych firmach takie działania są po za ich zasięgiem a jak dochodzi do tragedii to wszyscy winni byle nie ci co winę ponoszą !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz