Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bił żonę i groził jej bronią

Utworzony 15 stycznia 2016 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Kawal s#*;!&*a! Ale pomijajac wszystko to na pistolet gazowy trzeba miec pozwolenie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawal s#*;!&*a! Ale pomijajac wszystko to na pistolet gazowy trzeba miec pozwolenie??
trzeba - Ustawa o broni i amunicji się kłania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie jak wygląda sytuacja z pistoletami gazowymi? Kiedyś były wydawane przez KW Policji, później zadaje się, że było bez pozwoleń. A co z tymi, którzy kiedyś mieli wiele lat temu pozwolenia i czy muszą je odnawiać? W sklepach są pistolety gazowe i sprzedawcy mówią, że bez pozwolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak mówią, to znaczy, że nie są to pistolety gazowe, tylko alarmowe o kalibrze do 6 mm. A na posiadanie takich pistoletów pozwolenie nie jest wymagane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby żona miała broń palną dałaby sobie radę z agresorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz starego dziada będą pod celą zapinać w kiszkę odbytniczą. Mojego kolegę ochroniarza z klubu zamknęli za pobicie. Został pod celą rozdziewiczony już pierwszej nocy. Każdej nocy musiał wkładać łeb pod kołderkę kolegom pod celą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze , że ją bił . Moja świętej pamięci babcia zawsze mówiła " Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije " i drugie przysłowie " Jak suka nie da to pies nie weźmie" Babcine przysłowia a bardzo mądre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze , że ją bił . Moja świętej pamięci babcia zawsze mówiła " Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije " i drugie przysłowie " Jak suka nie da to pies nie weźmie" Babcine przysłowia a bardzo mądre. ZASTRZELIĆ ..................................ALE KOGO??????????????? JAK MYŚLISZ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest i Wnuczek... Debile i skończona patologia... Wasze babcie, to też patologia, skoro wam taką ciemnotę do tych waszych pustych łbów wkładały. Na kobiety NIE WOLNO podnosić ręki i tyle w temacie. A kto to robi, powinien wylądować w celi jako...pedofil i gwałciciel (aby chłopaki z więzienia mieli lepszą motywację do szmacienia takiego śmiecia) i tam dostawać porządny wpier*ol od współwięźniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na myśli nicka: "Guest (16 stycznia 2016 o godzinie 19:47)".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...