Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedroń: Kolacja z Palikotem to orgia

Utworzony przez Rycho Miro i Zbycho, 11 stycznia 2013 r. o 21:44
Szkoda nam ludzi, dla których atrakcją jest kolacja w towarzystwie takiej gnidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bałem sie żeby Biedroń nie opisał orgii po kolacji. Bo DzW czytają także nieletni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
bałem sie żeby Biedroń nie opisał orgii po kolacji. Bo DzW czytają także nieletni [/quote] [quote name='Rycho Miro i Zbycho' timestamp='1357937080' post='719204'] Szkoda nam ludzi, dla których atrakcją jest kolacja w towarzystwie takiej gnidy.
Przygladajac sie polskiej scenie politycznej doszedlem do wniosku, ze wole kulinarna orgie z "gnida" niz wykwintna kolacje w towarzystwie takich osobnikow czlekoksztaltnych, jak pan Kaczynski, pan Ziobeo nie piszac juz o Hoffmanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno po tej kolacji przyjdzie czas na "miłość". Wtedy proszę pamiętać o podstawowych zasadach. Po pierwsze należy mieć przy sobie łyżkę do butów. Będzie ona potrzebna po to żeby móc w trakcie "miłości" włożyć prezesowi klubu jajka tam gdzie będzie on kochany, czyli w "oko demona". Po drugie trzeba pamiętać również o tym, że podczas "miłości" analnej pan Janek powinien połknąć zawartość którą niby połknął, a udaje że połknął i trzyma ją pod językiem zazwyczaj. Za takie pieniądze powinien to zrobić bez żadnego ale. ps. Chciałbym dodać że powyższe informacje otrzymałem od przygodnie spotkanego człowieka, który nie wiedzieć czemu mi to powiedział. Ja osobiście brzydzę się dewiantami, ale postanowiłem napisać o tym co się dowiedziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto stawiał? na tej kolacji orgiastycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajec napisał:
kto stawiał? na tej kolacji orgiastycznej?
POdobno poszły na to pieniądze z fotoradarów,ale czy to dobrze spożytkowany pieniądz ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo" W. napisał:
Przygladajac sie polskiej scenie politycznej doszedlem do wniosku, ze wole kulinarna orgie z "gnida" niz wykwintna kolacje w towarzystwie takich osobnikow czlekoksztaltnych, jak pan Kaczynski, pan Ziobeo nie piszac juz o Hoffmanie....
JUDE?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo" W. napisał:
Przygladajac sie polskiej scenie politycznej doszedlem do wniosku, ze wole kulinarna orgie z "gnida" niz wykwintna kolacje w towarzystwie takich osobnikow czlekoksztaltnych, jak pan Kaczynski, pan Ziobeo nie piszac juz o Hoffmanie....
Mój sąsiad też tak mówi, lustracji się boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padł blady strach na komuchów i różnej maści konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...