Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilans: 5 lat Portu Lotniczego Lublin. Na co lotnisko wydaje pieniądze, a na czym zarabia?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2017 o 08:47 Powrót do artykułu
Bez lepszej reklamy w ludzie(wg. prezesa "ciemnym") i cargo szaro to widzę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zostało jeszcze 99% komentarza. Wykup dostęp, aby go przeczytać. :))
0
promocja lotniska na DzW trwa w najlepsze, nie będę czytał tekstów sponsorowanych za jakiś abonament. Acha, jak chcecie żebym więcej napisał w komentarzu zapłacicie mi.
0
a Pawlak to jeszcze u was robi?
0
A jaki był jazgot w salonowych mediach, że to pieniądze wyrzucane w błoto, że w Polsce B nie potrzeba takich rzeczy...
0
Pawlak z PSL po prostu kocha to lotnisko.
0
Wywalcie P0- ZSL z rady... to lotnisko zacznie zyc, podobnie jak PLL LOT
0
undefined napisał:
A jaki był jazgot w salonowych mediach, że to pieniądze wyrzucane w błoto, że w Polsce B nie potrzeba takich rzeczy...
każdego roku , i tak już zawsze będzie ,, trzeba dopłacać do tego " złotego " interesu" nie wiem w związku z czym ten zachwyt ?
0
tak se myślę, że ta cukrownia zarabiała więcej niż to lotnisko. I chyba nie musieliśmy do niej dokładać... i zaciagac kredytów .... Lublin 7... mazowieckie 73,34 proc. łódzkie 58,70 opolskie 49,23 kujawsko-pomorskie 48,69 pomorskie 46,80 lubelskie 40,95
0
A czy drogi na siebie zarabiają?
0
A prezes oczywiście do 2025 roku nie pobiera pensji? Bareja, by się uśmiał. No, cóż dla prestiżu to i Concorda trzymano latami. Tylko, czy wieś musi mieć kryte lodowisko? Inwestycja POmnik. Bez fabryk, koncernów lub finansjery ta inwestycja jest przegrana z góry. Żeby jeszcze nasz wschodni sąsiad był bogaty. Ale fucha do 2035 roku i można wszystkich dymać :(
0
CARPATAIR ....
0
Nie wiem kto projektowal to lotnisko ale chyba bez wyobraźni był. Dlaczego jest takie małe pomieszczenie przez bramkami na loty zagraniczne ( za kontrolą paszportową) ??!! Tam są 2 bramki wyjściowe a miejsc siedzących może ok 50-70. Jak 2 samoloty lecą o podobnej godzinie (a tak jest nawet teraz) to tam nie ma gdzie stanąć nie mówiąc o siedzeniu . Całe lotnisko świeci pustkami a w tej malej przestrzeni ludzie stłoczeni jak sardynki w puszcze. Nie można tego przebudować po ludzku??
0
Zaraz zwymiotuje Najpierw Kurier katuje tydzień tym wielkim sukcesem a teraz Ty Dzienniku? A miałem cię za szanująca się poważną gazetę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: