Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biskup sosnowiecki ws. Nergala: nie wolno nam milczeć, gdy atakuje zło

Utworzony przez qen, 17 września 2011 r. o 21:40
no a ja się pytam co ona takiego złego robi w tym programie, ze tak rozgłasniaja te sprawę? obejrzałem każdy odcinek i jeszcze nic niewłasciwego nie widziałem... robią mu tylko reklame.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam fakt prowadzenia programu prze satanistę w telewizji PUBLICZNEJ, na którą jest OBOWIĄZEK płacenia abonamentu tv, jest jawną zachętą do zaprzestania płacenia abonamentu przez wiele osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jeden z programów muzycznych, który reprezentuje poziom, nikt nie ubliża uczestnikom, a P. Nergal wręcz wyraża się poetycko. Niech wychowawcy młodzieży przyjrzą się innym tego typu programom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie, dla mnie to jest pierwszy tego typu program od dawna ktory z checia ogladam. zaden z jurorów nie kreuje sie na siłe, oceniany jest tylko spiew, uwagi nie godzą w jakis nieprzyjemny sposob w uczestników, a sam nergal ktory jest kreowany przez biskupów na wielkie wcielone zło, wypada w nim bardzo dobrze, mowiac nie raz ciekawiej o wystepach uczesników niz pozostali członkowie jury. nikogo poza tym nie obraza, wyglada na goscia fajnego, z poczuciem humoru i inteligentnego. oj biskupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram hasło "nie wolno nam milczeć, gdy atakuje zło" Pognać wszystkich księży z Polski i spalić kościoły! wtedy nie będzie już żadnego większego zła w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aas napisał:
sam fakt prowadzenia programu prze satanistę w telewizji PUBLICZNEJ, na którą jest OBOWIĄZEK płacenia abonamentu tv, jest jawną zachętą do zaprzestania płacenia abonamentu przez wiele osób.
Co za ciemnogród... Program prowadzi Hubert Urbański, a jeśli masz na myśli jurora Adama Darskiego, to on też nigdy nie twierdził, że jest satanistą, tylko na okrągło jest oczerniany przez takich zawistnych prostaków jak Ty. Miałem przyjemność rozmawiać z Nergalem osobiście i niejednemu daleko do jego poziomu intelektualnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aas napisał:
sam fakt prowadzenia programu prze satanistę w telewizji PUBLICZNEJ, na którą jest OBOWIĄZEK płacenia abonamentu tv, jest jawną zachętą do zaprzestania płacenia abonamentu przez wiele osób.
Ja też płacę abonament za programy gorsze od satanistycznych typu TV TRWAM który na siłę mam wciśnięty do pakietu kablówki ale płacić muszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co miał robić biedny z biblią, skoro darski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła paranoja, będziemy ubezwłasnawalniani przez drobnych biskupów. A jeśli nie satanista, to może sam diabeł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto dopuszcza ojca R. do dotowanych mediów po jego wypowiedzi o czarownicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zauważyć, że nagonkę przeciw Nergalowi są prowadzone przez biskupów jednoznacznie kojarzonych z mediami ojca Rydzyka: bp Mering i bp Kaszak są stałymi gościami mszy organizowanych przez ojca Rydzyka. Ciekawe co by na to powiedział ś.p. J.E. abp Życiński...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spekta KUL arne spe KUL anty czyli JAK KAROL (z) BAWIŁ ŚWIAT : KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli  jak można  (z) BAWIĆ ŚWIAT  oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Była już I R.P., II,III, IV...jednym słowem Cyfrowa Ojczyzna . Ksiądz Prymas Polski – Emeryt Józef Glemp rozpaczał nad Prezydentem Kwaśniewskim, że „PRZEYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY” dopiero wpadł w zachwyt na Lechem Wałęsą twierdząc, że to „NAJJAŚNIEJSZA R.P.”, w efekcie żadna nie wyszła, a teraz wszystko zmierza do KULejnej -  NAJŚWIĘSZEJ R.P. , która też nie wyjdzie... Ruszyła na dobre kampania wyborcza 2011 sprawowana przez Cichą Władzę – zza Krat Konfesjonałów – w której wszyscy żrą się ze wszystkimi bo są KATolikami i chcą wszystkich  (z) BAWIĆ ! Aktualnie Brat Jarosław idąc DROGĄ (z) BAWIENIA w Trybie Wyborczym PO-PiS-uje się Mszami w dzień wyborów („Dziennik Wschodni” z dn. 15.IX.2011 r., art.: „PiS chce zamówić msze niedzielę wyborczą”.). Axcelencje z księŻULKAMI zapomniały jakie CUDA przyPiSywały JP 2 – POWSTANIE UE ! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w porę informował na forach, że pod NIESWOIM POMYSŁEM PodPiSał się JP 2 . Jak więc wygląda BŁOGOSŁAWIONY w dobie poważnego kryzysu gospodarczo-finansowego w UE ? Toż za boskiej kadencji JP 2 jako konkurencję dla EURO wypuscił Ojciec Św.(irnięty) VATYKAŃSKIE EURO! Marudził w mediach, że „NIE PODCINA SIĘ KORZENI, Z KTÓRYCH SIĘ WYROSŁO” !, a że nikt nie podciął korzeni to teraz ludzie podcinają sobie gardła ... „I tak to właśnie dizała”. Podsumowując Boskie osiągnięcia w stwarzaniu Świata - Kopernik Mikołaj musiał dać nauczkę Panu Bogu, iż coś spier ...niczył i kręci tym, co się nie kręci , a jak widać Boski Zastępca JP 2 tak samo spier ...niczył Boskie Dzieła oparte o KSIĘGĘ (z) BAWIENIA ! 15.IX.2011 r. Naukowcu KULejny raz przypomnieli Panu Bogu, że pogubił się w Swoich Dziełach Stwórczych i odkryli Planetę o 2 słońcach, a o tym nawet Panu Bogu się nie śniło ! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC tuż po śmierci JP 2 stworzył EPITAFIUM WATYKAŃSKIE aktualne na wieki wieków: „ TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA, NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO „Nie-Boska Komedia” .”. Po jaką więc ch ... dziękować za CUD BŁOGOSŁAWIONEGO skoro chciał (z) BAWIĆ ŚWIAT i to Mu się udało, a może i nie? - niczym Panu Bogu ... Nie na darmo też od wieków śpiewa się w „Gorzkich Żalach”: „ Dla białej szaty, w którą był odziany GŁUPIM NAZWANY ”. (Gorzkie Żale cz. II. - Hymn). Wszyscy skruszeni powinni nawiązać bezprzewodową łącznosć z B(L)OGIEM przez Serwer z Kratkami obsługiwany przez księ ŻULKÓW Kapelanów, którzy po zakończeniu Sakramentu powinni Puknąć się w czoło, a nie w dechę Serwera ! Każdy Delikwent powinien odśpiewać Hymn przed Spowiedzią : „Szeptem do mnie mów, mów szeptem, By nikt obcy twoich słów nie słyszał Jak najciszej, proszę, mów, a przedtem Spójrz w oczy tak, jak tylko ty patrzeć na mnie umiesz. Chcę uwierzyć, że przede mną Nikt nie uczył się tych słów na pamięć Lecz mów szeptem. Szeptem się nie kłamie, A to co mówisz przeciez brzmi jak jakaś basń... Swiat cały dziś mi zazdrosci, Za oknem zaczaił się wiatr — Chce ukraść nam słowa miłości, Twe słowa, które starczyć mają nam na wiele lat. Dlatego ... Szeptem do mnie mów, mów szeptem Jak najciszej mów, bo wciąż się boję, By zły los słów nie podsłuchał twoich, Aby marzeń nam nie ukradł nikt. Codziennie ktoś komuś mówi To samo, co mówisz dziś ty, Lecz słowa tak łatwo pogubić, Więc wiele słów, a mało szczęścia spotyka się na świecie tym, Kochany... ... Szeptem do mnie mów, mów szeptem, By nikt obcy twoich słów nie słyszał I niech zamknie się nad nami cisza, w której juz nie trzeba będzie wcale słów . ” W czasie samej Liturgii Mszalnej w Świątecznym Dniu Wyborów powinien ze Światyń płynąć pod Niebiosa PO-PiS KULejnego Hymnu przed Homilią : „ Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. I chociaż czas, pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. Zakrywam twarz, lecz to nie płacz, przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. Przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. I chociaż czas, pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. Nie sądzę by, było mi dosyć ich, bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi. Bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak. I chociaż czas, pewnie odmieni kiedyś nas... mów tak. Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak...mów tak. ” Po Zwycięskich Wyborach Osiagniętych w Trybie PO-kuty Wyborczej każdy z wdzięcznością powinien zanosić do Niebios Bram „ Bal Wszystkich Świętych ” - wszystkie Melodie i Nabożne teksty dostepne są w Internecie. PO takim PO-PiS-ie skruchy bez obaw można korzystać z Zaplecza Cateringowego Kościoła serwujacego Ciało Pańskie , a w nagłych przypadkach – z Sakralnego Pogotwia Cateringowego ! OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas  (z) BAWIĆ . I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi –  Kurrrr ... ia Jego Mać  - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą (z) BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się  (z) BAWIĆ : 1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA! 2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ... Wszystkim kandydatom KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wręcza bukiet Rózy Duchownej i kąKULi - kąKUL jest to Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Świeconą i zapewnia, że swoim Światłem Oświeci Ich Duch Św. (irnięty) pod postacią KUL o PAT wy pokazującej jak Kościół prowadzi Lud Boży w pole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ten artysta bardziej obraża "uczucia religijne", niż księża gwałcący dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wypowiedź biskupa to tak jakbym oglądał film, w którym wypowiada się " Święte Officium " !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w Jedwabnem czai się i atakuje zło to kościół milczy. mieszkańcy Jedwabnego w czasie II wojny zachowali się haniebnie, ich dzieci dzisiaj - też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja.Kościół nie reaguje jak Rydzyk prowadzi tą swoją działalność w której wykorzystuje naiwność i głupotę ludzi a czepia się chłopa który chce zarobić parę groszy w telewizji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakie zło ???? Jeden przykład zła zrobionego przez Nergala proszę !!!!! Bo kościól rzymski natomiast ma w tym zakresie nieprzeniknione ludzkim rozumem osiągnięcia. Że też czarnuchy żadnego honoru nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość wybiórcze podejście , udział Nergala w Jury to atak zła i od razu pada określenie że nie wolno milczeć. Pedofilia , przekręty finansowe , wilokrotne naruszanie prawa np. prowadzenie samochodów po pijanemu łącznie z wypadkami smietelnymi, lekceważenie wiernych i ogromna buta to atak na kościół i zakaz zabierania głosów przez wiernych i całe społeczeństwo. o takich drobiazgach jak poniżanie samodzielnie myślących wiernych czy pomiatanie godnością kobiet nbie wspominając. Kościół to najbardziej obłudna instytucja wystaczy przypomnieć sobie aferę Banco Abrosiano, zabójstwo Calviego o walce o władzę po trupach w tym papieży nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZARNA KOMPANIA I WYBORCZA KAMPANIA:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można (z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Ruszyła na dobre kampania wyborcza 2011 sprawowana przez CICHĄ WŁADZĘ  – zza Krat Konfesjonałów – w której wszyscy żrą się ze wszystkimi bo są KATolikami i chcą wszystkich (z)BAWIĆ! W Krakowie kard. Stanisław Dziwisz opanował P.O. reszta daje poPiSy w Radio Maryja pokazując, że to radio Ma Ryja! W internetowych mediach PiS-anych Ks. Bp. Wiesław Mering i Ks. Abp. Leszek Sławoj Głódź (9; 10.IX.2011r. „newsweek” i „superexpress”) napier...niczają na NERGALA niczym na KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980... chcąc ponownie dojść do władzy Kościelną metodą PO TRUPIE ABY DO CELU... Przyzwyczajeni do ROZPACZY ROZPACZLIWIE ROZPACZAJĄ aktualnie nad CUDAMI dokonywanymi nad KSIĘGĄ (z)BAWIENIA: Nie pierwszy to przypadek porwania KSIĘGI (z)BAWIENIA i nie ostatni – nikomu nycz się nie stało ino księŻULKOM odbija szajba! Aby zaspokoić głódź wiedzy Axcelencji KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zauważa,że sama KSIEGA (z)BAWIENIA ma wiele zalet: 4) Można Ją czytać w Kościele, w domu.... - wszędzie - jak uczą księŻULKI; 5) można ją porwać; 6) można ją spalić... i można rozpalać Nią w piecu – jest tania, wydajna – pod warunkiem,że nie zawilgocona! Jak Axcelencji kiedyś zmarznie d... z powodzeniem może ogrzać się Słowem Bożym zwartym w KSIĘDZE (z)BAWIENIA, czyli Nau(cz)kę Bożą obróci w czyn! Axcelencje dążą do ZAKAZANIA WSZYSTKIEGO niczym PZPR-owski Cenzor bo sami chcą (z)BAWIĆ LUDZI i tu sprawdza się Proroctwo polskiego satyryka kandydującego w owym czasie do fotela prezydenckiego Jana Pietrzaka: „JAK MNIE WYBIERZECIE, TO W KRAJU LEPIEJ NIE BĘDZIE, ALE ŚMIESZNIEJ NA PEWNO” i historia pokazała prawdziwosć proroctwa XX wieku: Maestro Pietrzak prezydentem nie został, a w kraju kupa śmiechu się zrobiła... Poza tym Axcelencje zapomniały, że księŻULKI Święcą dzieciom książki, zeszyty, tornistry, plecaki... i: 1) Książki Świecone są rwane – niczym Biblia! 2) Zeszyty Święcone są rwane – niczym Biblia! 3) Plecaki, Tornistry Święcone wędrują na śmietnik...; 4) Książki i Zeszyty Święcone wędrują na śmietnik... Na ten temat panuje Święty Spokój i nycz nikomu się nie dzieje, a ani Axcelencjom, ani księŻULKOM nie odbija szajba! I tu wyłania się KULejne PATologiczne zastosowanie Biblii – na śmietniku! - Ciekawe, co wtedy zrobią Axcelencje? KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie grzeszył ambicją, a obecnie ambitnie chce SKOŃCZYĆ KUL, PAT i pozostałe KATolickie... Jak widać Polska to KATolicki Kraj, nad którym panuje ePiS(z)KOPat! Jak do tej Pory księŻULKOM nie udało się PiSdnąć Polski, ale teraz chyba też PO-PiS-y nycz nie dadzą, bo: po opanowaniu wszystkiego przez czarnych powołany zostanie Św.(irnięty) Rząd: 1) Ksiądz Minister Rolnictwa będzie siał Słowo Boże zawarte w Księdze (z)BAWIENIA – problem tylko kiedy to zbierać, czym i gdzie przechowywać oraz kto to kupi..., powstaną plantacje Róży Duchownej i kąKULi (kąKUL – Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany na KUL-u Wydz. Filozofii Przyrody); 2) Ksiądz Minister Zdrowia wyda nowy oKULnik zamiast ustawy lepszy nawet od biotechnologii zawierający Sakramentalne „Zdrowaś Maryjo...”; faKULtet gineKULogii kościelnej, na której rozważać się będzie jak Mańka(g)ruchała z Gołębiem i (z)BAWIŁA ŚWIAT. Będą też transfuzje Krwi Pańskiej i Przeszczepy Ciała Pańskiego... jednym słowem: Naród będzie NARĄBANY jak Harnaś! 3) Ksiądz Minister Obrony – zastosuje najnowszą Broń Niebieską „Pod Twoją Obronę...” ( Św.(irnięty) Regulamin: w razie ataku należy przyjąć pozycję na KULanach, ze złożonymi rękami i oczami wzniesionymi do Nieba; w maju trzeba będzie śpiewać); 4) Ksiądz Minister Skarbu – wymieni walutę obligowaną w Bonach o nazwie Zabo – takie Zabo- Bony rzucą na KULana wszelkie waluty światowe, wszelkie oszczędności ZABO – BONÓW znajdą się na rachunkach Ro-ratnich, zadłużenie będzie można splacać w Ro-ratach, reklama MINI RATKI zastąpiona będzie Ro-ratką, wszelkie pogańskie Promocje zmienią się w obniżki i w miejsce OPŁAT będą OPŁATKI, każdy księŻULEK dostanie kasę fiskalną, na której będzie wystawiał Rachunki Kościelne – Rachunki … Sumienia; 5) Ksiądz Minister MSWiA wprowadzi nowy podział terytorialny na Diecezje, Parafie i Wikariaty..., a wszelkie Urzędy będą ino Zakrystiami..., w których po cichu, z wielką tęsknotą będziesię nucić: „BORze coś Polskę...” 6) Ksiądz Minister od Gospodarki Wodnej w Cudowny Sposób zamieni wodę w kranach, Źródłach, Jeziorach, Rzekach i Morzu na Wodę Święconą; 7) Ksiądz Minister od Infrastruktury zapewni Drogę do Nieba, Drogę Mleczną, Drogę (z)BAWIENIA, Drogę Krzyżową... przed EURO 2012 w Kraju będzie jak w Raju i na czas... 8) Ksiądz Minister KULtury i szKULnictwa powoła Ministerstwo KULtury i szKULnictwa w Lublinie (al. Racławickie 14) o PATologicznym poziomie KATolickim Pożal Się Boże... z KATolickimi tytułami naukowymi: 1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN. 2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. 3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT. 4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.* Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach, nad tym czuwać będą KURIAtorzy... Powołanie dostanie nowy Uniwerytet MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII, problem stanowi jeszcze UMK w Toruniu, bo 15.VIII.2011 r. na Jasnej Górze Abp. Andrzej Dzięga tłumaczył Tłum(ok)owi Wiernych, że Pan Bóg jest nawet Władcą Pogody, a już Mikołaj Kopernik tłumaczył Panu Bogu, że coś spier...niczył stwarzając świat i kręci nie tym, co się kręci. W miejsce Instytutów powołanie dostaną faKULtety z Rozważaniami miast wykładów... Jednym słowem – Wielka „Stolica Mądrości”... 9) Ksiądz Minister Sprawiedliwości powoła proKURIAtorów..., najnowszym oKULnikiem będzie: „OTWIERAĆ, MAMY NAKAZ KULędy...”** ewentualnie: „OTWIERAĆ! Mamy NAKAZ SPOWIEDZI!” - takie przepisy jak (z)BAWIĆ LUDZI. 10) Powołana zostanie stolica - miasto KLECHÓW – to wszystko podane zostanie w Ogłoszeniach Duszpasterskich... 11) Każdy obowiązkowo dostanie najnowszy komputer: Monitror to Książeczka do Nabożeństwa; Klawiatura to Różaniec; Biurko to Klęcznik; Obsługa na KULanach... 12) W Warszawie na ul. W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...