Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może przed podjęciem decyzji o wyróżnieniach, dobrze byłoby sprawdzić w jakich warunkach i za jakie wynagrodzenie pracują ludzie w tej firmie. W tej dziedzinie z pewnością nie są żadnym liderem no chyba, że mając na myśli Europę środkowowschodnią bierzemy pod uwagę wyłącznie Ukrainę. To wstyd, że przyznaje się laury przedsiębiorcom, którzy za nic mają swoich pracowników i uważają, że każdy jest do zastąpienia a jak się nie podoba to 20 innych czeka za bramą na twoje miejsce. W imię rzetelności dziennikarskiej proponuję następnym razem przeprowadzić wywiady również z załogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem kiedyś, że w Lubartowie jest ponoć zmowa pracodawców (małe miasteczko, prawie każdy się ze sobą zna, w szczególności Ci na górze), polegająca na tym, że każdy pracodawca płaci (niewiele) praktycznie tyle samo pracownikowi co inny. Taki delikwent nie zmienia pracy, bo i po co? Do Lublina średnio mu się opłaca dojeżdżać, bo sporo czasu musi w ciągu dnia stracić i dochodzą dodatkowe opłaty na przejazd. Prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemyślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że chcąc zarobić jak najwięcej, wielcy biznesmeni płacą minimalną ustawową pensję swoim pracownikom. Jednak za traktowanie swoich pracowników jak niewolników, poniżanie ich oraz całkowite uprzedmiotowienie powinno się karać. Znam tych ludzi, miałem z nimi kontakt i widziałem, jak postępują ze swoimi pracownikami. Nawet ten wywiad pokazuje, że nie pracownik się tam liczy tylko SZEF. Cieszę się, że nie miałem potrzeby tam pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram . Ciemnota ze wsi ,ktora nie widziała prawdziwego zachodu i nie ma pojęcia jak zarządzać teamem. Wyjazdy , imprezki i dupcenie. Hwwd forever!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chce ktoś pójść pracować do tej firmy to odradzam. Ta firma to złodzieje. Na każdym kroku jakim mogą to ucinają pracownikowi z wyplaty. Premii nigdy sie nie mogę doliczyć bo zawsze jej nie ma albo dają 50 zl na odczepne. Mówiąc tym ze firma nie przynosi dochodu. Jak bym nie pracował w tej firmie to bym moze i w to uwierzył. Ida na kontrakty tylko ze nie wyrabiają się z wyprodukowaniem danego asortymentu do klienta. Warunki są okropne w jakich sie pracuje. Wyroby foliowe (worki na śmieci) są słabej jakości. Rozlatują sie i nie nadające sie do używania. A śmierdzą jak nie wiem. Wyrabiane są ze śmieci. Nie polecam firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też słyszałam jakie stawki ta firma płaci ludziom w Poniatowej. Podobno w sezonie nie mają chętnych do pracy dlatego pracownicy dojeżdzają z Lubartowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz posumuwojuacy :)) ) tutejszosc :)) :))  : "Popieram . Ciemnota ze wsi ,ktora nie widziała prawdziwego zachodu i nie ma pojęcia jak zarządzać teamem. Wyjazdy , imprezki i dupcenie. Hwwd forever!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w potrzebie pożyczki? Ta wiadomość pochodzi od organu wierności Investment Company, USA. Z siedzibą w Bostonie, Fidelity oferuje swoim klientom za pośrednictwem 10 biur regionalnych oraz ponad 180 Centrów inwestora w Stanach Zjednoczonych. Z towarzyszami 40000-plus, nasza globalna obecność obejmuje osiem innych krajów w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii, którzy także pracują niestrudzenie, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej. cokolwiek to jest, trzeba pożyczkę na, jesteśmy zdolni do udzielenia żądanej kwoty. Pożyczki w zakresie od 5000-100,000,000 mogą być nabyte od tej firmy na przestrzeni 10 godzin. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z nami poprzez fidelityinvestmentamerica@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w potrzebie pożyczki? Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej. cokolwiek to jest, trzeba pożyczkę na, jesteśmy zdolni do udzielenia żądanej kwoty. Pożyczki w zakresie od 5000-100,000,000 mogą być nabyte od tej firmy na przestrzeni 10 godzin. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z nami poprzez fidelityinvestmentamerica@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w potrzebie pożyczki? Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej. cokolwiek to jest, trzeba pożyczkę na, jesteśmy zdolni do udzielenia żądanej kwoty. Pożyczki w zakresie od 5000-100,000,000 mogą być nabyte od tej firmy na przestrzeni 10 godzin. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z nami poprzez fidelityinvestmentamerica@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...