Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Błotne zapasy gospodyń wiejskich (zdjęcia)

Utworzony przez Radzio, 16 lipca 2012 r. o 13:06
Ale wiocha,takie rzeczy to chyba jeno w Hrubielowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żal... ludzie ze wsi są prymitywni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żal... ludzie ze wsi są prymitywni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdzi.le, festiwal wieprzowiny , teraz to.. masakra, juz się nie dziwię że reszta kraju mówi że u nas wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom upodlenia prawie maksymalny. No ale jaki plebs takie igrzyska. Ale najwięcej radości miał ten koleś co przytulił 5 chińskich parasoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej idiotycznego pomysłu niż zapasy w błocie dla kobiet nie widziałam. Zabawa prymitywna to fakt ale ze stwierdzeniem, że ludzie na wsi są prymitywni to się nie zgodzę (niektórzy owszem) ale nie uogólniajmy zbytnio, bo to obraza dla tych wszystkich pozostałych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy wieś śpiewa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Bardziej idiotycznego pomysłu niż zapasy w błocie dla kobiet nie widziałam. Zabawa prymitywna to fakt ale ze stwierdzeniem, że ludzie na wsi są prymitywni to się nie zgodzę (niektórzy owszem) ale nie uogólniajmy zbytnio, bo to obraza dla tych wszystkich pozostałych.
Są bardziej idiotyczne, ale nie zaprzeczam - ten pomysł jest w czołówce idiotyzmów. Dla pocieszenia dodam, że w Krasnobrodzie grają w piłkę błotną. Czekamy na kolejne pomysły POsłusznych włodarzy z chłopskim rodowodem. POsłusznie upodlić Polaków, ot co! Ogłaszam konkurs na koleiny idiotyzm: co można zrobić i w czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Bardziej idiotycznego pomysłu niż zapasy w błocie dla kobiet nie widziałam. Zabawa prymitywna to fakt ale ze stwierdzeniem, że ludzie na wsi są prymitywni to się nie zgodzę (niektórzy owszem) ale nie uogólniajmy zbytnio, bo to obraza dla tych wszystkich pozostałych.
też tak myślałam że nie wszyscy dopóki nie przyszło mi się zmierzyć ze wsią 'twarzą w twarz"... każdy kto się wychował na wsi ma prymitywne myślenie oraz kompleks tego że jest ze wsi który z resztą ciagle podkreśla....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozim rynsztokowy tych wiejskich bab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walki gospodyń wiejskich, bo byki pod ochroną? Żałosny spektakl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nina napisał:
też tak myślałam że nie wszyscy dopóki nie przyszło mi się zmierzyć ze wsią 'twarzą w twarz"... każdy kto się wychował na wsi ma prymitywne myślenie oraz kompleks tego że jest ze wsi który z resztą ciagle podkreśla....
Kultura, inteligencja, wykształcenie, erudycja, wrażliwość itd. nie zależą od adresu zamieszkania, ale od domu rodzinnego, ukończonych szkół i towarzystwa w jakim się przebywa. Ty akurat masz kłopot z pychą i ... interpunkcją. Radzę dużo czytać, IQ pozostanie na tym samym poziomie, ale ogólna wiedza i obycie znacznie się poprawi. Proponuję jeszcze sprawdzić korzenie babci i dziadzia, może też się w błocie chlapali, mało - głosują do tej pory na PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest kolejny deb***ny produkt amerykańskiej tzw. pop-kultury, który bezmyślnie kopiujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nina napisał:
ale żal... ludzie ze wsi są prymitywni
ludzie ze wsi maja wiecej kultury niż ludzie z miasta. sam mieszkam w mieście i myśle o przeprowadzce na wieś. A prymitywem jesteś ty. Ludzie widać że się bawią i chcą coś robić żeby wyrwać się z tej codzienności. Brawo dla KGW za zorganiowanie plenerowej zabawy. Zycze dalszych sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze "swiatowcow i nadziwic sie nie moge ilosci prezentowanych przez Nich kompleksow! Zaden "geniusz" nie pomyslal, ze mozna sie po prostu bawic w rozny sposob. Oczywiscie mozna takze wszystko krytykowac w ramach walki z wlasnym poczuciem niedowartosciowania. Poprzet nazywanie rozrywki (bez wzgledu na forme) prymitywna chca chociazby we wlasnych oczach stac sie ludzmi kultury, dobrego smaku i obyczajowego taktu! Nie widzieli zabaw lokalnych spolecznosci w formie np. poscigu za toczacym sie krazkiem sera, bagiennym maratonie czy tez peruwianska korrida! Byc moze naraze sie na obelgi pod adresem mojej skromnej osoby, ale chcialbym zwrocic uwage "swiatowcom", ze tak wlasnie buduje sie male ojczyzny! poprzez wspolna zabawe, bycie razem i mile spedzanie czasu.... Wiem, ze moje uwagi w zaden sposob nie wplyna na zmiane zdania tych intelektualnych biedakow, ale Ich uwagi takze nie maja kompletnie zadnego wplywu na zachowania osob majacych odwage uczestniczenia w zyciu publicznym! Szkoda mi Was krytykujacych normalnosc............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesołek z Pana, "Byc moze naraze sie na obelgi pod adresem mojej skromnej osoby..." - obelgami obrzucają się ci od błota. I są budowniczymi małej ojczyzny, tej powiatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku. Małe Ojczyzny powinno budować się na godności i tradycji. Nic nie mam do kół gospodyń wiejskich z ich malowaniem jaj, śpiewami "koko koko ...." itp - bo to jest Nasz koloryt. Nic nie mam do oblewania się wodą w Dyngusa. Ale to nie ma nic wspólnego z kulturą i tradycją jest po prostu upodlenie człowieka w stylu OKEJ JU ES EJ! Problem w tym, że niektórzy nie widzą tych delkatnych różnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...