Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW zderzyło się z motocyklem, a seat cordoba z IVECO

Utworzony przez spod piask, 8 lipca 2010 o 18:03
z tego co kolega mi mowil numery rejestracyjne seata to byl to albo Leon albo Toledo a nie Cordoba ale mniejsza o to zginal czlowiek... niech w koncu zrobia cos z tym skrzyzowaniem niema tygodnia zeby nie dochodzilo tam do kolicji badz wypadku ludzie nie patrza na znaki oznakujcie bardziej to miejsce !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gnojek z iveco nawet nie hamował! I nie miał pierszeństwa! Zabił młodego chłopaka...
0
To Seat Toledo ale jakie to ma znaczenie. Stoi u Sztyrlica na parkingu policyjnym.
0
To skrzyżowanie nosi imię "MIETKA"
0
jezdze duzo.... ostroznie ale jak widac to nie daje pewnosci przejezdzam to skrzyzowanie 4 razy dziennie i niema tygodnia zeby nie bylo tam kolizji... inaczej ono powinno byc rozwiazane! wspolczuje bliskim bo chlopaka znalem z widzenia
0
BMW i motór, podwójne sadomacho !
0
Ile ludzi musi jeszcze zginąć na tym skrzyżowaniu żeby w końcu ktoś zajął się jego przebudową?!to był mój bardzo dobry kolega;((( współczuje jego rodzicom i córeczce:(((((((
0
nygus napisał:
Ile ludzi musi jeszcze zginąć na tym skrzyżowaniu żeby w końcu ktoś zajął się jego przebudową?!to był mój bardzo dobry kolega;((( współczuje jego rodzicom i córeczce:(((((((
Czy ten chlopka mial na imie Darek??????????????????????i mieszkal w Piaskach???
0
~Ania~ napisał:
Czy ten chlopka mial na imie Darek??????????????????????i mieszkal w Piaskach???
Tak to był Darek .
0
Gość napisał:
Tak to był Darek .
0
Dziekuje za odpowiedz! Jestem w szoku................
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: