Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW zderzyło się z motocyklem, a seat cordoba z IVECO

Utworzony przez spod piask, 8 lipca 2010 r. o 18:03
z tego co kolega mi mowil numery rejestracyjne seata to byl to albo Leon albo Toledo a nie Cordoba ale mniejsza o to zginal czlowiek... niech w koncu zrobia cos z tym skrzyzowaniem niema tygodnia zeby nie dochodzilo tam do kolicji badz wypadku ludzie nie patrza na znaki oznakujcie bardziej to miejsce !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnojek z iveco nawet nie hamował! I nie miał pierszeństwa! Zabił młodego chłopaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Seat Toledo ale jakie to ma znaczenie. Stoi u Sztyrlica na parkingu policyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie nosi imię "MIETKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdze duzo.... ostroznie ale jak widac to nie daje pewnosci przejezdzam to skrzyzowanie 4 razy dziennie i niema tygodnia zeby nie bylo tam kolizji... inaczej ono powinno byc rozwiazane! wspolczuje bliskim bo chlopaka znalem z widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i motór, podwójne sadomacho !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi musi jeszcze zginąć na tym skrzyżowaniu żeby w końcu ktoś zajął się jego przebudową?!to był mój bardzo dobry kolega;((( współczuje jego rodzicom i córeczce:(((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nygus napisał:
Ile ludzi musi jeszcze zginąć na tym skrzyżowaniu żeby w końcu ktoś zajął się jego przebudową?!to był mój bardzo dobry kolega;((( współczuje jego rodzicom i córeczce:(((((((
Czy ten chlopka mial na imie Darek??????????????????????i mieszkal w Piaskach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ania~ napisał:
Czy ten chlopka mial na imie Darek??????????????????????i mieszkal w Piaskach???
Tak to był Darek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak to był Darek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje za odpowiedz! Jestem w szoku................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...