Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdan Wenty w domu jest spokojniejszy

Utworzony przez xxx, 31 stycznia 2010 o 10:24
WENTA , nie Wenty - ale mogę się mylić, bo nie oglądałem żadnego meczu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WENTA nie "Wenty" analfabeci!
0
Jasne że Bogdan Wenta. Tym bardziej że troche niżej już jest bez błedu: "W czasie spotkań reprezentacji Polski i zespołu Vive Targi Kielce Bogdan Wenta jest niezwykle impulsywny. Bardzo przeżywa grę swoich podopiecznych, "żyje” ich zagraniami, "rozgrywa” mecze przy linii bocznej."
0
i se pojechala do mistrzostw w Austrii i do Szczyrku i z synem. ciekawe czy ta Pelowska Pitera zajmie sie zkand pieniadze na te wyjazdy. bo jak by tak ktos z PiS albo od Kaczynskich wyjechal to zaras w TVN by pluli jadem ot takie to Tuskowe standarty.
0
Kazimierz napisał:
i se pojechala do mistrzostw w Austrii i do Szczyrku i z synem. ciekawe czy ta Pelowska Pitera zajmie sie zkand pieniadze na te wyjazdy. bo jak by tak ktos z PiS albo od Kaczynskich wyjechal to zaras w TVN by pluli jadem ot takie to Tuskowe standarty.
Kazimierz zrelaksuj się chociaż w ten Dzień Pański Współczująca
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: