Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bram Stoker, twórca mrocznego bohatera na Google Doodle

Utworzony przez braham, 8 listopada 2012 o 09:12
Rzeczywiście był niezwykły, skoro pisał przed narodzinami swoimi;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Bram Stoker urodził się w 1947 r. w Dublinie." -- czy aby na pewno w 1947r ? - czy nie była to data o 100 lat niższa? Dobrze byłoby to skorygować bo w dalszej części piszecie że zmarł w 1912r? Urodził się póżniej niż zmarł - ciekawe! (to chyba on był chrabią Drakulą) (taki błąd a jest to pierwszy wynik w wyszukiwarce google)
0
Napisał POWIEŚ? Gotycką? Ja wiem, że "dziennikarstwo" internetowe rządzi się innymi prawami, chociaż papierowa prasa też upada i może czas przestać się czepiać, bo i tak nic się nie zmieni, ale czy nie mogliby Państwo jednak czytać tych tekstów przed opublikowaniem? Zatrudnić korektora czy coś?
0
Raczej wy nie umiecie czytać, daty są podane jak należy: 1847, 1912, i nie ma w tekście wyrazu "powieś", tylko "powieści".
0
Zgadzam się. Dobrze jest napisane. Państwo chyba okulary powinniście kupić. =='
0
bo teraz poprawili, a było źle!
0
ale niektórzy tu pier... olą
0

Dodaj odpowiedź: