Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No jasne ci wiejscy kierowcy jak ja sie ich obawiam, nigdy nie wiadomo co takiemu do łba strzeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ze na samym początku filmu widać jak czarny samochód leci bokiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja wiem czy mogą może to po prostu chęć poznania innych języków a jak wiadomo kiedyś na pewno się one przydadzą a można skorzystać z język japonski nauka przez skype za darmo poprzez Preply http://preply.com/pl/japoński-przez-skype
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał wieśniak do miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mieszczuchy akurat jezdza lepiej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne ci wiejscy kierowcy jak ja sie ich obawiam, nigdy nie wiadomo co takiemu do łba strzeli.
Tak. Bo miastowi jezdza perfekcyjnie, nie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał wieśniak do miasta.
Ekhem... Pragne ci przypomniec, ze ten Twoj wybitny "Lublin" tez byl kiedys wsia. Wiec nie wiem dlaczego zes sie tak podniecil miastowy ksiaze ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekhem... Pragne ci przypomniec, ze ten Twoj wybitny "Lublin" tez byl kiedys wsia. Wiec nie wiem dlaczego zes sie tak podniecil miastowy ksiaze ;*
Generalnie patrzac to kazde miasto bylo najpierw wioska, nawet niu jork. Co nie zmienia faktu, ze niektorym nie powinni dawac prawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tutaj widać brawurową jazdę? Ja widzę że ktoś przejechał ewidentnie na czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tutaj widać brawurową jazdę? Ja widzę że ktoś przejechał ewidentnie na czerwonym.
90 na godzinę bez spojrzenia w lewo-prawo, to nie brawura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wybitnych znawców "wsi Lublin" ,od trzynastego wieku Lublin jest miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdz mi czerwone po północy dzieciaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze zastnawiam się jaka jest różnica między kierowcą, który mieszka na wsi i tym, który mieszka w mieście. Jakie to ma znaczenie? Myślicie, że ludzie ze wsi jeżdżą dwa tysiące rocznie po przysłowiowe zakupy? Nie ma różnicy kto gdzie mieszka tylko ile jeździ, jakie ma umiejętności i jakie doświadczenie za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdz mi czerwone po północy dzieciaku
rondo pod zamkiem czasem nie ma 24h swiatel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdz mi czerwone po północy dzieciaku
Rondo R. Dmowskiego pod zamkiem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdz mi czerwone po północy dzieciaku
  Ojej, nie spinaj już się tak. W takim razie ktoś tu wymusił, natomiast nie uważam tego za brawurę, tylko za zwyczajny wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne ci wiejscy kierowcy jak ja sie ich obawiam, nigdy nie wiadomo co takiemu do łba strzeli.
  Zawsze gdy widzę jakieś LU poza Lublinem, obawiam się że będę się za nim ciągnął z prędkością nieprzekraczającą 70km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wszystko wiadomo ... czyli nic. Gratulacje redaktorku. artykuł na wysokim poziomie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPODPISANY A"Ł"TORZE. W TYTULE JEST NAPISANE "GROŹNY WYPADEK" , TEKST OPISUJE "GROŹNĄ KOLIZJĘ". CZY KTOKOLWIEK JEST W STANIE ZROZUMIEĆ TEN BEŁKOT - CZY NACZELNY DXIENNIKA JEST W STANIE WYJAŚNIĆ, CO BYŁO POWODEM ZATRUDNIENIA KOGOŚ TAKIEGO W GAZECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPODPISANY A"Ł"TORZE. W TYTULE JEST NAPISANE "GROŹNY WYPADEK" , TEKST OPISUJE "GROŹNĄ KOLIZJĘ". CZY KTOKOLWIEK JEST W STANIE ZROZUMIEĆ TEN BEŁKOT - CZY NACZELNY DXIENNIKA JEST W STANIE WYJAŚNIĆ, CO BYŁO POWODEM ZATRUDNIENIA KOGOŚ TAKIEGO W GAZECIE.
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kolejny "mądry inaczej"!   Po pierwsze: nie krzycz - nie jesteś w swoim domu! Po drugie: nie napinaj się tak, bo dostaniesz apopleksji albo ruptury :P Po trzecie: dla zwykłego zjadacza chleba, jakim jest każdy z czytelników nie ma żadnego znaczenia, czy wypadek drogowy zostanie nazwany "wypadkiem" czy "kolizją" - albowiem z punktu widzenia czytelnika nie ma to ŻADNEGO znaczenia! W słownikowym znaczeniu każde zdarzenie na drodze jest wypadkiem, bez względu na to, czy jakiś półgłówek na siłę będzie próbował dzielić włos na czworo i dywagować, czy jest to "wypadek" czy "kolizja"! SJP: "wypadek - nieszczęśliwe wydarzenie, które spowodowało straty materialne, w którym ktoś ucierpiał" Jak widzisz głąbie - mieści się w tej definicji zarówno "wypadek" jak i "kolizja" według twojego rozróżnienia - a zatem nie popisuj się już więcej swoją głupotą na publicznym forum, zaś kwalifikowanie zdarzenia do kategorii kolizji bądź wypadku zostaw zawodowcom, dla których ma to znaczenie, bo dla NORMALNYCH czytelników gazety nie ma to znaczenia. Zrozumiała osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...