Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo!! Przynajmniej raz Lubelszczyzna będzie miała czym się pochwalić, a nie Palikotem czy Joasią Muchą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo!! Przynajmniej raz Lubelszczyzna będzie miała czym się pochwalić, a nie Palikotem czy Joasią Muchą
Międzyrzec Podlaski,to PODLASIE POŁUDNIOWE i nie szukaj tam Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/170378/brian_poniatowski_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg Brian Poniatowski to FINALISTA 7. edycji YOU CAN DANCE. W 13. odcinku Brian pokonał Igora Leonika i razem z Anią Matlewską będzie walczył w środę, 06.06.2012, o zwycięstwo i nagrodę główną - stypendium w szkole tanecznej w Los Angeles. Czy Brian WYGRA 7. edycję YOU CAN DANCE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to on jest gejem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nina napisał:
Jak dla mnie to on jest gejem..
A co komu do tego? Mnie nie interesuje orientacja seksualna,a jego talent.Poza tym nie można oceniać człowieka po wyglądzie zewnętrznym -zawsze można się mylić.Brawo Brian-jesteś rewelajacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Międzyrzec Podlaski,to PODLASIE POŁUDNIOWE i nie szukaj tam Lubelszczyzny.
Międzyrzec Podlaski to woj. lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...