Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brudziński wyszedł ze studia radia, bo zobaczył tam Palikota

Utworzony przez tomasz, 24 stycznia 2010 r. o 12:30
WNIOSEK NASUWA SIĘ JEDEN: DWÓCH PRZYGŁUPÓW I PASOŻYTÓW W JEDNYM STUDIO TO O JEDNEGO ZA DUŻO! I JEDEN MIAŁ WIĘCEJ TAKTU I WYSZEDŁ A DRUGI BREDZIŁ I BŁAZNOWAŁ DO MIKROFONU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenię sobie ludzi , którzy potrafią wybierać towarzystwo z jakim siadją do stołu lub piją wódkę. Ja także stosuję tą metodę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słuchałem, ale może ktoś mi odpowie, czy p oseł Janusz P. pochwalił się co zrobił dla Lubelszczyzny i jej Mieszkańców - poza oczywiście KOMPROMITOWANIU naszego Regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Cenię sobie ludzi , którzy potrafią wybierać towarzystwo z jakim siadją do stołu lub piją wódkę. Ja także stosuję tą metodę .
ładnie napisane - przypomniało mi sie te przysłowie "nie rozmawiaj z ... bo zrówna cie do swojego piziomu i zniszczy doświadczeniem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Brudziński z takim bydlakiem nie można rozmawiać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi, że paligłup pochodzi z Lubelszczyzny. powinno się go deportować za Bug
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz POra zeby za przykladem p. Brudzinskiego totalnie zbojkotowa go w najblizszych wyborach caly elektorat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadworna dziennikarka Platformy Oszustów, niejaka Monika O. może sobie dworować... A jakże! A ja po prostu gratuluję szybkiej reakcji posłowi Brudzińskiemu. I tak powinni postępować wszyscy (dziennikarze, urzędnicy, itd.) Z tym panem nie rozmawiamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przewodniczącym rady miasta. Gdyby na sesji pojawił się Palikot na pewno bym go nie przywitał. Honor by mi nie pozwolił żeby tego chama traktować z jakimkolwiek szacunkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Janusz! i próbuj wyciągnąc tę caściankową i ciemną ścianę wschodnią, gdzie głosuje się na Bednera i tym podobnych PISOwców do cywilizcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 napisał:
Brawo Panie Brudziński z takim bydlakiem nie można rozmawiać !
O BRUDZIU PISZESZ(TAKIM TROCHĘ FASZYŚCIE)?. Palichłop to przynajmiej wie czego chce a ci twoi z brudziem na czele to jak by mogli to niczym ten ruski nacjonalista koleś Lejperra udusili by albo zagryźli. Stary rozmawiać należy i trzeba z każdym bo tylko dialog prowadzi do zgody, współpracy, wypracowania wspólnych lub zbieznych celów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Nie słuchałem, ale może ktoś mi odpowie, czy p oseł Janusz P. pochwalił się co zrobił dla Lubelszczyzny i jej Mieszkańców - poza oczywiście KOMPROMITOWANIU naszego Regionu.
SŁUCHAJ TO TAK ZA KOMUNY BYŁO, ŻE JAK JAKIŚ KACYK POCHODZIŁ Z PCIMIA DOLNEGO TO PO ROKU "ASFALT" BYŁ DO TEGOZ PCIMIA. Na co stary liczyłeś ? czy ktoś z poprzedników choć na ociupinę zrealizował obietnice wyborcze? No czyba że jesteś niepełnoletni to ci wybaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich zawistnych buców i kastratów umysłowych z beretem moherowym wystającym z kieszeni możecie Palikota w dupę pocałować jak wam na to pozwoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Brudziński i jego koledzy to ludzie ubezwłasnowolnieni przez bliźniaków. Nie dostał na piśmie odpowiedzi na ewentualne pytania red. Olejnik czy co jeszcze gorsze posła Palikota, nie wolno więc mu było dyskutować. Proste pytanie, czy ludzie ubezwłasnowolnieni mogą być posłami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DOBRZE, BO Z CHAMEM SIĘ NIE DYSKUTUJE - CHAMA LEJE SIĘ W MORDĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n@j napisał:
O BRUDZIU PISZESZ(TAKIM TROCHĘ FASZYŚCIE)?. Palichłop to przynajmiej wie czego chce a ci twoi z brudziem na czele to jak by mogli to niczym ten ruski nacjonalista koleś Lejperra udusili by albo zagryźli. Stary rozmawiać należy i trzeba z każdym bo tylko dialog prowadzi do zgody, współpracy, wypracowania wspólnych lub zbieznych celów.
Dialog tak, rozmowa tak ,zgoda a i owszem ,ale te elementy można stosować tylko w stosunku do ludzi wysokiej kultury ,którzy coś sobą reprezentują natomiast plebs o którym tu mowa powinien jednak wrócić do Biłgoraja może tam go potrafią strawić i znajdą mu zajęcie chyba że będzie nadal produkował swoją prytę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Paździoch napisał:
Do wszystkich zawistnych buców i kastratów umysłowych z beretem moherowym wystającym z kieszeni możecie Palikota w dupę pocałować jak wam na to pozwoli
Pokaż jak to się robi jako pierwszy ,pewnie tobie pozwoli boś z tej samej gliny taki prymitywny dupowłaz i przyjemnych doznań się życzy !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym wyszedł. jeszcze się można czymś zarazić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czymś uwłaczającym byłoby wchodzić w polemikę z tym producentem tanich win owocowych - mówił wtedy "Rz" poseł Joachim Brudziński." Co za finezja wypowiedzi niczym u nosorożca. Jakie jeszcze zawody ma w pogardzie poseł JB? Czy producent np. desek klozetowych albo wykałaczek także nie byłby godzien zaszczytu obcowania z posłem tej partii? Można Palikota lubić albo nie, ale przed publicznym wypowiadzeniem się warto czasami skorzystać z komórek myślowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...