Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brunon K. chciał zabić Monikę Olejnik i Hannę Gronkiewicz-Waltz

Utworzony przez Josef, 28 listopada 2012 o 10:39
Co za głupiec takie idiotyzmy wymyśla???Dorabiają mu wszystko ,czego nie zrobił,bo tak naprawdę niczego nie zrobił.Siedzi za przypuszczenia niezrównoważonych.A szkoda ,że tego nie zrobił,bo może by się ktoś opamiętał,że nie można okradać i oszukiwać Narodu!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mało tego, ja słyszałem od członka komisji ,że chciał zabić MYSZKĘ MIKI !!!
0
Jakiś temat zastępczy być musi...
0
Brunon co ty K.... wiesz o zabijaniu
0
Temat zastępczy zamykający oczy na wprowadzenie GMO w Polsce. Nie pozwólmy na to. Jutro protest w Warszawie.
0
To myślo zbrodnia , trzeba go zarąbać! Kiedyś chciałem być tyranem, mordować oponentów, nabijac na pal, czy można mnie oskarzyć, o przygotowanie do zbrodni? A przy okazji, ten Brunon to smieć, kłamliwy, zakłamany śmieć! Jego plugawy film "Generał", jest czymś odrażajacym. Jestem gotów spotkać sie z kazdym śmieciem, który obraża Generała Jaruzelskiego. Nigdy nie należałem do partii, przesiedziałem parę lat w pudle, moj ojciec, matka, brat, dwie siostry, byly więźniami w latach 1947- 1956- zrehabilitowani, nie mam za co kochać systemu. Ale opluwać- bo taka moda, nie pozwala mi honor. Generał Jaruzelski był więźniem łagru, jego marzeniem było zdobycie kromki chleba. Cudem dostał sie do armii Berlinga, do armii Andersa nie miał sposobnosci, nie zwolnili z łagru. Potem jako dowódca zwiadu w polskiej armii, był na pierwszej linii frontu, ryzykujac codzień utratą życia. Ojciec Genrała umarł z glodu w sowieckiej niewoli, matka i siostra cierpiały głod. Czy smieć Brunon K. wie co to cierpienie, czy jego tatuś umarł z głodu? Czy Brunon K oślepł przy niewolnieczej pracy? Trzeba byc wyjątkową kanalią by opluć Człowieka tak ciężko doświadczonego przez los. Trzeba być wyjątkowym kanalią by obarczać Generała odpowiedzialnoscią za stan wojenny, śmierć 9 górników i jednocześnie uznawać bohaterem zlodzieja i mordercę 400 Polaków Józefa Piłsudskiego! Coś takiego może wydarzyc się tylko w takim kraju jak Polska, tu prostytutka walczy o morlaność, zlodziej o uczciowść , morderca o szacunek wobec życia. Brunon K, urodzony kanalia walczy o likwidację pobratymców, podobnych do niego. szkoda słow!
0
Serial dla deb***i trwa w najlepsze ,jeszcze chciał zabić papieża polaka ale nie zdążył bo ten umarł Nędzna ta gazeta drukując takie brednie sprowdza sie do poziomu bulwarówki a uważałem że celuja wyżej
0
Ja wiem z pewnego żródła, że chciał zabić Kaczora. Albo Donalda. Pogubiełm się.
0
Misiek napisał:
Ja wiem z pewnego żródła, że chciał zabić Kaczora. Albo Donalda. Pogubiełm się.
Idż z tym CYCU do C.B.A. bo jak nie to oni u ciebie będą 04.45
0
Czy Brunon.K to tylko wymysł-urojenie Bronisława. K
0
BRUNON chciał zabić? czy zerżnąć obie te żydówki.
0
edzio napisał:
BRUNON chciał zabić? czy zerżnąć obie te żydówki.
Znam Brunona od małego, nie jest raczej z tych ludzi żeby swoją siłę w czyjąś du.pę pchać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: