Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalne pobicie w gm. Wąwolnica. Odpowiedzą za usiłownanie zabójstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 r. o 11:30 Powrót do artykułu
Ale czerepachy. Za same gęby to minimum 5 lat bez zawieszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może Ci których wczoraj zatrzymywali z Opla na włostowickiej ? Jak tak to brawo Policja- widziałem dwóch policjantów a trzech rosłych gości nawet nie pisnęło...Chociaż policjanci też do karłów nie należeli, szybka i zdecydowana akcja, dopiero po jakimś czasie dojechał drugi radiowóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjąć czarne paski z oczu a ich zdjęciami z imionami i nazwiskami wytapetowac cale wojewodztwo. Proces powinien być puliczny a wyrok wykonany na rynku w Wawolnicy w naj bliższa niedziele po Mszy! Obecność publocznosci obowiązkowa. Po wyroku festyn rodzinny z występami Carlosa Santana co zagwarantuje noeprzebrane tłumy z Polski i Świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają nawet znane pseudonimy "Dziobak"(26) i "Smoleń"(30), także odnajdą się w pierdlu jak ulał. Nie sądziłem, ze aż tak się stoczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha ale dno smoleń z dziobakiem i jeszcze ten menel ale patologia to jest właśnie mafia z meksyku:) tylko żeby się częściej myli i golili to bedą mieć powodzenie u chłopaków w pierdlu bo na tej fotce to raczej nie za ciekawie się prezentują a muszą być seksowni:)Jedno jest pewne zatwardzenia już ich nie będzie męczyć....Mega kozaki....Żaaalllll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utylizować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem ze będziecie bić brawo przecierz dojechali złodzieja? a tu lipa bohaterami nie zostaną , a złodziej biedaczek już nie wpierol i do kameniołomu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...